مرکز تذرو فروشگاه آنلاین و مرکز خرید مغز بادام و روغن بادام درختی است. این مقاله جهت آشنایی با مغز بادام و هم چنین روغن بادام و خواص انها و قیمت این دو محصول تنظیم شده است. برای اطلاعات بیشتر با مقاله زیر همراه باشید.

خرید فرآورده بادام

فروش فرآورده بادام

مفز بادام درختی علاوه بر طعم لذیذی که دارد دارای خواص دارویی و همچنین خواص زیبایی میباشد. در کشور های آسیایی از بادام و عصاره بادام برای تولید برخی داروها و محصولات سلامتی و زیبایی استفاده میشود. مغز بادام سرشار از چربی های سالم است که نه تنها برای بدن مضر نیست بلکه باعث کاهش کلسترول خون و جلوگیری از رسوب کلسترول در قلب و رگ ها میشود. مغز بادام سرشار از فیبر است. این محصول باعث سم زدایی طبیعی بدن میشود. مصرف مغز بادام به هضم بهتر غذا در سیستم گوارشی کمک میکند. همچنین باعث تقویت سیستم گوارشی میشود. مغز بادام به پاکسازی لوله گوارشی کمک میکند. بادام از بروز سرطان روده بزرگ جلوگیری میکند. هم چنین از رشد و تکثیر سلول های سرطانی سینه جلوگیری میکند.

مغز بادام سرشار از کلسیم است. بنابراین مصرف بادام به تقویت بافت استخوانی و دندان ها کمک میکند. بادام از افزایش ناگههانی سطح قند خون پس از خوردن غذا جلوگیری میکند. بنابراین میتوان گفت مصرف بادام باعث کنترل بیماری دیابت نیز میشود. اگر از آن دسته افراد هستید که در طول روز برای انجام فعالیت های روزانه به انرژی زیادی نیاز دارید، حتما روزانه مقدار بادام ر میل کنید. مصرف بادام انرژی لازم برای انجام حرکات و فعالیت های روزانه را برای شما تامین میکند. مغز بادام حاوی اسید فولیک است. این  ماده از بروز نقص های جنین هنگام دوران بارداری جلوگیری میکند. مصرف بادام در دوران بارداری باعث رشد کامل و بدون نقص جنین میشود.

فروش روغن بادام

خرید روغن بادام درختی

مغز بادام دارای مواد مغذی لازم برای رشد سلول های مغزی است بنابراین شما میتوانید با مصرف بادام قدرت مغز خود را بالا برده و حافظه تان را تقویت کنید. مغز بادام حاوی فنیل آلانین است که به انجام درست فرآیند های مغزی کمک میکند. مغز بادام حاوی مسر، انواع ویتامین ها و آهن است و به کمک این ها به رفع کم خونی در بدن کمک میکند. چربی های موجود در بادام از نوع چربی های سالم است بنابراین باعث افزایش وزن نمیشود. بادام سرشار از مواد مغذی است به همین علت مصرف مقدار کمی از آن باعث احساس سیری میشود و از خوردن وعده های غذایی اضافه جلوگیری میکند. این گونه به کنترل وزن بدن کمک میکند.

مصرف بادام از بروز بیماری های قلبی جلوگیری میکند. مغز بادام حاوی منیزیم است. این عنصر برای سیستم عصبی بدن بسیار مفید است و باعث انقباض عضلات بدن میشود. منیزیم همچنین به تنظیم ریتم خواب کمک میکند. افرادی که دچار اختلال در چرخه خواب هستند میتوانند با مصرف بادام باعث تنظیم مجد چرخه و بهبود چرخه خواب خود شوند. منیزیم موجود در مغز بادام  به بهبود سوخت  ساز و متابولیسم بدن کمک میکند و بافت استخوانی را تقویت میکند. مغز بادام خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی دارد و به سیستم ایمنی بدن کمک میکند. مصرف مغز بادام باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

یکی از فرآورده های بادام، روغن بادام است. از روغن بادام در گذشته به عنوان بیحس کننده استفاده میشد. روغن بادام یک سم زدای طبیعی است. این محصول باعث درمان انواع سرطان شده و برای مراقبت از پوست بسیار مفید است. روغن بادام در طب سنتی به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی استفاده میشود. از روغن بادام به عنوان روغن ماساژ استفاده میشود. این روغن یک مرطوب کننده ی طبیعی است و باعث درمان انواع جوش و آکنه میشود.

مرکز تذرو عرضه کننده ی انواع فرآورده های مرغوب و تازه بادام است. جهت اطلاع از قیمت و سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.