مرکز تخصصی تذرو، مرکز فروش انواع فراورده های مغز بادام از جمله کره بادام درختی میباشد. برای آشنایی با خواص مغز بادام و کره بادام درختی و همچنین آشنایی با نحوه سفارش این محصولات با مقاله زیر همراه باشید.

فروش کره بادام

 فراورده های مغز بادام درختی

بادام، میوه ی درخت بادام است که مغز آن در آجیل ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است. مغز بادام درختی به دلیل اینکه سرشار از ویتامین، پروتئین، مواد معدنی و انواع مواد مغذی ضروری برای بدن است، ارزش غذایی فوق العاده بالایی دارد. مغز بادام را از نظر ارزش غذایی میتوان با بسیاری از فرآورده های حیوانی مقایسه کرد. بادام علاوه بر ارزش غذایی بالا دارای خواص دارویی فوق العاده ای نیز میباشد. از عصاره بادام برای تولید انواع دارو در طب سنتی و طب اسلامی و حتی دارو های پزشکی استفاده میشود. علاوه بر تمام اینها، بادام دارای خواص زیبایی و سلامتی نیز میباشد. از عصاره و روغن بادام برای زیبایی و تقویت پوست و مو و ساخت محصولات مرتبط استفاده میشود. مصرف مغز بادام و فراورده های آن باعث کاهش کلسترول خون میشود. مغز بادام به دلیل داشتن فیبر بالا به هضم بهتر غذا کمک میکند. همچنین کمک میکند تا سیستم گوارشی تقویت و پاکسازی شود. مصرف فراورده های مغز بادام درختی، از بروز سرطان روده بزرگ جلوگیری میکند. همچنین از رشد و پیشرفت سلول های سرطان سینه جلوگیری میکند.

بادام از افزایش ناگهانی قند خون پس از خوردن غذا جلوگیری میکند و اینگونه به کنترل بیماری دیابت کمک میکند. مغز بادام حاوی کلسیم است. کلسیم بالای مغز بادام و فراورده های مغز بادام درختی باعث تقویت بافت استخوانی بدن و همچنین تقویت استخوان ها میشود. مغز بادام غی از عنصز منگنز است. این عنصر به همراه مس باعث افزایش انرژی بدن میشوند. برای افزایش انرژی بدن در طول روز میتوانید بادام را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

برای خرید کره بادام درختی میتوانید با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.

فروش کره بادام درختی

فروش کره بادام درختی

کره بادام درختی حاوی اسی فولیک است. اسید فولیک از بروز نقص های زایمانی جلوگیری میکند. مصرف کره بادام درختی از بروز هر گونه رشد ناقص در جنین در هنگام بارداری جلوگیری میکند. کره بادام درختی دارای کالری کم تر و مواد مغذی بیشتری از کره بادام زمینی است. بنابراین کره بادام درختی جایگزین بسیار مناسبی برای کره بادام زمینی است. کره بادام درختی حاوی آهن مغز بادام است به همین دلیل مصرف آن هم کم خونی را درمان میکند و هم از بروز آن جلوگیری میکند. کره بادام درختی کالری بسیار کم و پروتئین زیاد دارد و برای ورزشکاران به عنوان یک مکمل انرژی زا مقوی قابل مصرف است.

کره بادام درختی بر خلاف کره بادام زمینی نه تنها باعث چاقی نمیشود، بلکه با کالری کم به کنترل وزن نیز کمک میکند. این محصول حاوی عنصر منیزیم است. منیزیم برای درمان اختلال در چرخه خواب بسیار موثر و مفید است. بنابراین مصرف کره بادام درختی بیخوابی را درمان میکند. مصرف کره بادام درختی باعث کاهش کلسترول خون میشود و از بروز بیماری های قلب و عروق جلوگیری میکند. منیزیم موجود در کره بادام درختی برای تقویت سیستم اعصاب بسیار مفید است. این عنصر معدنی باعث بهبود در عملکرد انقباض عضلات میشود. مصرف کره بادام درختی باعث بهبود سوخت و ساز بدن و تقویت بافت استخوانی میشود. کره بادام درختی درست مانند مغز بادام که منشا آن است، حاوی انواع آنتی اکسیدان هاست. بنابراین مصرف کره بادام درختی علاوه بر تقویت بدن و افزایش انرژی بدن، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن نیز میشود. مصرف کره بادام باعث بهبود عملکرد هضم و بهبود سیستم متابولیسم بدن میشود.

مرکز تخصصی تذرو، مرکز فروش کره بادام درختی و انواع فراورده های مغز بادام درختی میباشد. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.