فروشگاه اینترنتی تذرو به تجارت و صادرات مغز بادام، روغن بادام و خلال بادام میپردازد. برای شناخت محصولات و فرآورده های ما و بررسی خواص و فواید آنها با مقاله زیر همراه باشید.

تجارت مغز بادام

خرید اینترنتی بادام

بادام یک محصول مفید و مقوی و میوه ی درخت بادام است. این محصول عضو ثابت آجیل ایرانی است. بادام دارای خواص زیبایی و تغذیه ای بسیاری است. تعداد زیادی از افراد آسیا بادام را برای زیباتر کردن پوست و مو مناسب میدانند. عصاره یا روغن بادام امروزه ماده اولیه برای ساخت بسیاری از مواد آرایشی، زیبایی و بهداشتی کاربرد دارد. بادام برای درمان بیماری هایی مثل دیابت و سرطان نیز مفید است.

مصرف بادام کلسترول خون را پایین می آورد. طبق آزمایشات انجام شده، افرادی که بادام مصرف میکنند کلسترول خون کمتری دارند. و این برای سلامتی قلب و عروق بسیار مفید است. بادام با کاهش دادن کلسترول از رسوب چربی در رگ های قلب جلوگیری میکند. در بادام مقدار زیادی فیبر وجود دارد. این فیبر باعث سم زدایی طبیعی در بدن میشود.

همچنین این فیبر به حرکت های لوله گوارشی و هضم بهتر غذا کمک میکند. بادام همچنین به پاکسازی دستگاه گوارشی میپردازد. افرادی که بادام مصرف میکنند، از خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ در امان هستند .مغز بادام به دلیل داشتن انواع ویتامین و فلانوئید ها از پیشرفت و رشد سلول های سرطان سینه جلوگیری میکند.

بادام به داشتن کلسیم زیاد معروف است بنابراین مصرف بادام باعث تقویت استخوان ها و دندان ها و استحکام آنها میشود. مصرف بادام از افزایش ناگهانی قند خون جلوگیری میکند و سطح قند خون را تنظیم میکند. بنابراین مصرف بادام برای افراد دیابتی که پس از مصرف غذا قند خونشان زیاد میشود بسیار مفید است.

تجارت خلال بادام

قیمت خلال بادام

بادام باعث افزایش سطح انرژی در بدن میشود. این محصول به دلیل داشتن منگنز، مس و ریبوفلاوین که همه باعث افزایش انرژی هستند، در تقویت نیروی عمومی بدن بسیار موثر است. اگر شما فردی هستید که در طول روز مدام در حال جنب و جوش هستید توصیه میکنیم حتما بادام را در وعده های غذایی خود قرار دهید. مغز بادام به دلیل داشتن اسید فولیک برای رشد جنین در دوران بارداری بسیار مفید است. اسید فولیک از بروز نقص و رشد ناقص جنین جلوگیری میکند. بنابراین به خانم های باردار مصرف مقداری بادام در طول روز توصیه میشود.

مصرف مغز بادام باعث افزایش قدرت مغز و حافظه است. بادام حاوی مواد مغذی است که به رشد سلول های مغزی کمک میکند. همچنین بادام حاوی فنیل آلانین است که باعث انجام بهتر فرآیند های شیمیایی مغز میشود. بادام حاوی مس، آهن و انواع ویتامین ها میباشد که باعث پیشگیری و درمان کم خونی یا آنمی میباشد. بادام حاوی چربی های سالم است که نه تنها باعث افزایش وزن نمیشوند بلکه وزن را کنترل میکنند. با مصرف بادام احساس سیری به فرد دست میدهد و باعث میشود از خوردن غذای زیاد دست بکشد. بدین شکل بادام از افزیش وزن و چاقی جلوگیری میکند.

بادام یک منبع غنی از پروتئین است. افرادی که به دنبال افزایش حجم عضله هایشان هستند بادام یک گزینه مناسب برای آنهاست. مصرف بادام از بروز بیماری های قلبی جلوگیری میکند. در مغز بادام، مقداریی منیزیم وجود دارد که برای سیستم عصبی و عضلات مفید است. مصر بادام باعث تقویت بافت استخوانی میشود و سوخت و ساز بدن را حمایت میکند. بادام حاوی آنتی اکسیدان است و سیستم ایمنی بدن را قوی میکند.

مغز بادام هضم را آسان تر میکند و باعث بهبود متابولیسم در بدن میشود. بادام در بدن سم زدایی طبیعی انجام میدهد و به درمان انواع سرطان کمک میکند. مرکز تذرو، فروشگاه فرآورده های پسته و بادام است. برای سفارش محصولات ما با مدیر فروش در تماس باشید.