مرکز تذرو شرکت فروش فرآورده های ارگانیک بادام میباشد. در این شرکت انواع فرآورده های بادام به فروش میرسد. برای آشنایی با این فرآورده ها و خواص آنها با مقاله زیر همراه باشید.

فروش فرآورده بادام

خرید مغز بادام

بادام یکی از محصولات مهم است که پای ثابت در آجیل ایرانی است. بادام میوه ی درخت بادام است. این میوه برای سلامتی و زیبایی بسیار مفید است.در کشور های آسیایی از بادام برای زیبایی پوست و مو و همچنین ساختن لوازم آرایشی بهداشتی استفاده میشود.بادام علاوه بر خاصیت زیبایی خاصیت دارویی نیز دارد. مصرف بادام انرژی را افزایش میدهد.

مغز بادام باعث تنظیم سطح کلسترول میشود و از جمع شدن چربی در رگ ها  حمله قلبی جلوگیری میکند. در مغز بادام مقداری فیبر وجود دارد که باعث سم زدایی طبیعی بدن میشود.مغز بادام باعث باعث تقویت سیستم گوارشی میشود. مصرف بادام از بروز سرطان روده جلوگیری میکند. همچنین سلول های سرطان سینه را از بین میبرد.

بادام مقدار زیادی کلسیم را درون خود دارد بنابراین مصرف بادام باعث تقویت بافت استخوانی میشود. بادام باعث تنظیم قند خون و فشار خون میشود. اگر همیشه در فعالیت هستید و مدام نیاز به تامین انرژی کافی دارید مصرف بادام را به شما پیشنهاد میکنیم. بادام باعث سیر شدن میشود و اینگونه وزن را کنترل میکند.

در دوران بارداری، استفاده از بادام خام به شدت توصیه میشود. در مغز بادام خام اسید فولیک وجود دارد. این ماده برای رشد کامل جنین در بدن مادر ضروری است. اگر اسید فولیک در بدن نباشد ممکن است که جنین دچار نقص شود. مصرف بادام باعث افزایش قدرت مغز و تقویت حافظه میشود.

خرید خلال بادام

قیمت خلال بادام

مصرف مغز بادام به دلیل داشتن فنیل آلانین فرآیند های شیمیایی مغز را سرعت میبخشد. بادام حاوی آهن است و مصرف آن باعث درمان کم خونی میشود. هم چنین با افزایش هموگلوبین خون باعث جلوگیری از بروز آنمی میشود. به دلیل وجود کلسیم در بادام، مصرف بادام باعث تقویت استخوان ها و دندان ها میشود.

در مغز بادام پروتئین های سالمی قرار دارد که به حفظ سلامت قلب کمک میکند. همچنین مصرف بادام برای افرادی که میخواهند حجم عضله هایشان زیاد شود مناسب است و توصیه میشود. پروتئین های بادام از افزایش کلسترول و بیماری های قلبی عروقی جلوگیری میکند.

منیزیم موجود در مغز بادام باعث تقویت سیستم عصبی میشود. همچنین باعث بهبود سوخت و ساز بدن میشود. بادام منبعی غنی از آنتی اکسیدان ها میباشد و باع تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف بادام یتامین مورد نیاز بدن را تامین میکند. بادام باعث هضم راحت میشود و متابولیسم را کنترل میکند.

بادام علاوه بر مصرف خوراکی و تغذیه ای، خواص زیبایی هم دارد. از روغن بادام و عصاره بادام برای ساخت مواد آرایشی و بهداشتی مانند کرم، شامپو و …استفاده میشود. علاوه بر این، روغن بادام به صورت مستقیم برای ماساژ پوست صورت و تقویت پوست صورت استفاده میشود. روغن بادام پوست را تقویت میکند و از چین و چروک جلوگیری میکند. روغن بادام باعث افزایش ضخامت موی سر و جلوگیری از ریزش موها میشود.

بادام باعث سم زدایی طبیعی میشود و از بروز علائم بیماری جلوگیری میکند. مغز بادام برای درمان انواع سرطان خصوصا سرطان سینه مفید است. بادام برای درمان آکنه و جوش صورت مفید است. مصرف روغن بادام چین و چروک پوست را از بین میبرد و سیاهی و پف زیر چشم را برطرف میکند. روغن بادام التهاب روی پوست سر را و همچنین شوره سر را از بین میبرد و درمان میکند.

مرکز فروشگاهی تذرو عرضه کننده خلال بادام، مغز بادام، خلال پسته، مغز پسته ، گرانول پسته و پودر و پرک پسته میباشد. جهت سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.