فروشگاه تذرو، مرکز فروش فرآورده های بادام و پسته است. در این مقاله با خواص شگفت انگیز بادام بر روی سلامت و زیبایی صحبت میکنیم. با ما همراه باشید.

فروش اینترنتی مغز بادام

خواص مغز بادام

بادام یک آجیل مقوی و بسیار خوشمزه است که انرژی بدن را تامین میکند. بادام میوه ی درخت بادام است و خواص درمانی و تغذیه ای فراوانی دارد. در کشور های آسیایی از بادام برای تقویت پوست و مو استفاده میشود. مصرف بادام باعث جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری ها میشود. بادام کلسترول خون را تنظیم میکند. این محصول مورد آزمایش های بسیاری قرار گرفته است.

در یک آزمایش ها از دو نفر شرکت کننده دعوت شد و از یکی از آن ها خواسته شد که مقداری بادام را در رژیم غذایی روزانه خود مصرف کند. در آخر هفته از هر دو شرکت کننده آزمایش خون گرفته شد و مشخص شد فردی که بادام مصرف کرده از کلسترول خون کمتری برخوردار است. در مغز بادام مقداری فیبر وجود دارد که باعث سم زدایی طبیعی در بدن میشود.

بادام باعث میشود تا سیستم گوارشی بهتر کار کند و همچنین باعث پاک سازی لوله گوارشی میشود. فیبر موجود در بادام باعث کاهش خطر ابتلا به سرطان میشود و از پیشرفت و رشد سلولهای سرطانی جلوگیری میکند. مصرف بادام از بروز بیماری دیابت جلوگیری میکند زیرا قند خون را تنظیم میکند. مغز بادام کلسیم بالایی دارد.

بادام با داشتن مس، منگنز و ریبوفلاوین در تولید انرژی مورد نیاز بدن موثر است افرادی که در طول روز فعالیت بدنی زیادی دارند و همیشه در جنب و جوش هستند بهتر است بادام را وارد رژیم غذایی خود کنند. بادام اسید فولیک زیادی در خود دارد. اسید فولیک باعث رشد صحیح و کامل جنین در دوران بارداری میشود. بنابراین از بادام برای جلوگیری بروز نقص در رشد جنین استفاده میشود.

با مصرف بادام میتوانید قدرت مغز و حافظه خود را بالا ببرید. بادام حاوی فنیل آلانین است که به انجام درست فرآیند های شیمیایی در مغز کمک میکند. مصرف بادام باعث درمان کم خونی میشود. زیرا بادام باعث افزایش تعداد گلبول های قرمز خون و افزایش هموگلوبین خون میشود. کلسیم موجود در بادام باعث تقویت استخوان ها و دندان میشود.

قیمت خلال بادام

فروشگاه فرآورده های بادام

بادام با وجود اینکه حاوی چربی است اما باعث افزایش وزن نمیشود. زیرا چربی بادام طبیعی است و اتفاقا وزن بدن را کنترل میکند. مصرف کمی بادام باعث بروز احساس سیری و کاهش وزن میشود. مصرف بادام از بروز بیماری های قلبی جلوگیری میکند. بادام به دلیل داشتن منیزیم برای سیستم عصبی مفید است و باعث تقویت اعصاب و عضلات میشود.

مصرف مغز بادام باعث بهبود سیستم متابولیسم و سوخت و ساز بدن میشود و بافت استخوانی را تقویت میکند. آنتی اکسیدان موجود در مغز بادام باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود و رادیکال های آزاد را خنثی میکند. رادیکال های آزاد عامل بروز بیماری در بدن هستند. بادام حدود 30 درصد از ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین میکند. پتاسیم موجو در بادام باعث افزایش هوشیاری و سطح هوش فرد است.

بادام تب را کاهش میدهد و حافظه را تقویت میکند. از روغن بادام برای سم زدایی از کبد استفاده میشود. بادام باعث درمان انواع سرطان میشود. از محصولات بادام مانند روغن بادام برای زیبایی و مراقبت از پوست و مو نیز استفاده میشود. روغن بادام یک ضدعفونی کننده طبیعی برای زخم است. روغن بادام در ماساژ استفاده میشود.

مصرف روغن بادام روی پوست باعث درمان انواع جوش و آکنه میشود. روغن بادام خاصیت ضد پیری دارد و کبودی و پف دور چشم را برطرف میکند.

فروشگاه تذرو عرضه کننده مغز بادام و خلال بادام بسته بندی شده و تازه است. برای سفارش با مدیر فروش در تماس باشید.