خرید محصولات و فراورده های مغز بادام و پسته از مرکز تخصصی تذرو با مشاوره رایگان و قیمت مناسب و ضمانت کیفیت امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بادام و پسته و خواص انها و همچنین نحوه تهیه فراورده های بادام و پسته و سفارش انها با مقاله زیر همراه باشید.

خرید فرآورده پسته

خرید اینترنتی مغز پسته

فرآورده ها و محصولات مغز پسته مانند کره پسته، پودر پسته، روغن پسته، پرک پسته، گرانول پسته و خلال پسته همگی خواص مغز پسته را در خود دارند. مغز پسته علاوه بر طعم لذیذی که دارد، به علت داشتن پروتئین و ویتامین و مواد معدنی و سایر مواد مغذی لازم برای بدن دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. علاوه بر آن پسته دارای خواص دارویی نیز میباشد. مغز پسته برای زیبایی و سلامت پوست و مو نیز بسیار مفید است. از روغن پسته برای تولید محصولات زیبایی و دارویی استفاده میشود. بسیار ازطبیبان طب سنتی و اسلامی برای درمان برخی بیماری ها خوردن پسته را تجویز میکنند. مغز پسته حاوی انواع کربوهیدرات ها، اسید های آمینه چربی و فیبر های رژیمی است. پسته غنی از پتاسیم، منیزیم، سدیم، اهن، مس، کلسیم و روی است.

مغز پسته خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. مصرف مغز پسته باعث تقویت بدن و افزایش انرژی میشود. مغز پسته و فراورده های حاصل از آن به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک میکنند. مغز پسته باعث حفظ سلامت قلب میشود. این محصول از بروز لخته های خونی در بدن و سکته های قلبی و مغزی جلوگیری میکند. پسته یک انتخاب مناسب برای افرای است که رژیم دارند. مصرف پسته به کنترل و مدیریت وزن بدن کمک میکند. مغز پسته از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. مصرف مغز گسته باعث بهبود در هضم غذا میشود. مغز پسته به دلیل داشتن آهن زیاد هم کم خونی را درمان میکند و هم از بروز کم خونی در بدن جلوگیری میکند. پسته برای تقویت نیروی جنسی مفید است. مصرف پسته سطح قند خون و فشار خون را تنظیم میکند و به کنترل بیماری دیابت کمک میکند.

برا خرید مغز پسته و سفارش فرآورده های پسته با مدیر فروش در تماس باشید.

فروش اینترنتی بادام

فروش عمده مغز بادام

مغز بادام کلسترول خون را پایین می آورد. مغز بادام حاوی فیبر است مصرف مغز بادام به دلیل وجود فیبر به سم زدایی بدن کمک میکند. مصرف مغز بادام باعث تقویت سیستم گوارشی و پاکسازی لوله گوارشی میشود. مصرف مغز بادام از بروز سرطان روده بزرگ جلوگیری میکند. بادام از پیشرفت و رشد سلول های سرطان سینه جلوگیری میکند. مغز بادام حاوی کلسیم بالایی است. به همین دلیل مصرف ان باعث تقویت بافت استخوانی و تقویت دندان ها میشود. مصرف بادام از افزایش ناگهانی قند خون پش از خوردن غذا جلوگیری میکند. به این شکل، بادام باعث کنترل دیابت میشود. مصرف بادام باعث افزایش انرژی میشود. زیرا بادام حاوی منگنز، ریبوفلاوین و مس است که هر سه در افزایش انرژی بدن موثر هستند.

مغز بادام حاوی اسید فولیک است. اسید فولیک از جنین در برابر بروز نقص به هنگام رشد در رحم مادر جلوگیری میکند. مصرف بادام قدرت مغز را بالا برده و حافظه را تقویت میکند. بادام  دارای مواد مغذی است که به رشد سلول های مغز کمک میکند و به دلیل اینکه حاوی فنیل آلانین است، باعث بهبود فرآیند های شیمیایی مغز میشود. بادام به جذب آهن در خون کمک میکند و باعث درمان کم خونی میشود. مصرف کره بادام به عنوان یک مکمل انرژی زا و مقوی میتواند باعث حجیم شدن عضلات بدن شود. مصرف مغز بادام از بروز بیماری های قلبی جلوگیری میکند. مغز بادام حاوی منیزیم است. منیزیم باعث تقویت سیستم عصبی و بهبود انقباض عضلات میشود.

برای خرید فراورده های بادام با مدیر فروش در تماس باشید.