خرید مغز بادام و پسته به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه تذرو صورت میگیرد. در این مقاله میخواهیم با انواع محصولات تذرو از جمله خلال پسته و بادام، گرانول پسته و بادام و پرک بادام و پسته آشنا میشوید.

فروش مغز پسته

خرید پودر پسته

پسته یکی از پرخاصیت ترین میوه های طبیعت است. پسته میوه درختی است که در نقاط گرمسیری وجود دارد. رفسنجان و استان کرمان قطب اصلی تولید و صادرات پسته هستند.مقدار پتاسیم موجود در مغز یک پسته به اندازه پتاسیم موجود در یک پرتقال است.در ایران چهار نوع پسته وجود دارد: پسته کله قوچی، احمد آقایی، اکبری و فندقی.

پسته حاوی کربوهیدرات، ویتامینها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی لازم برای بدن است. مغز پسته سرشار از آهن است و کم خونی را درمان میکند. مصرف پسته نیروی جنسی را تقویت میکند.مغز پسته انرژی لازم برای فعالیت های روزانه را دارد. هم چنین باعث تقویت مغز و حافظه میشود.پسته تقویت کننده ی معده نیز میباشد. مصرف پسته برای آرامش قلب و تقویت اعصاب مفید است.

اگر دچار بسته شدن مجاری کبد هستید مغز پسته میتواند کمک خوبی برای باز کردن این مجاری باشد. مصرف پسته باعث درمان اسهال میشود. یکی از مهم ترین ویژگی های پسته خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مغز پسته باعث تعادل متابولیسم و سوخت و ساز بدن میشود. مصرف مغز پسته باعث جلوگیری از بیماری های قلبی و سرطان میشود. مصرف پسته مانع ایجاد لخته در خون میشود و کمک به مدیریت و کنترل وزن میکند.

مصرف پسته از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. مغز پسته به بهبود هضم در دستگاه گوارشی کمک میکند. پسته به جذب آهن به هموگلوبین باع رفع کم خونی میشود. مصرف پسته به کنترل بیماری دیابت کمک میکند. پسته خاصیت ضد التهابی دارد  و از نورون ها و سلول های عصبی حمایت میکند.پسته باعث تنظیم ضربان قلب میشود. برای اطلاع از قیمت محصولاتی چون خلال پسته، پرک پسته، پودر پسته و سفارش آنها با مدیر فروش در تماس باشید.

فروش فرآورده بادام

قیمت مغز بادام

بادام نیز مانند پسته پای ثابت آجیل ایرانی است. این محصول میوه ی درخت بادام است. بادام با وجود حجم کم مقدار زیادی مواد مغذی و مقوی دارد. در کشور های آسیایی بادام علاوه بر مصرف خوراکی کاربرد های دیگری نیز دارد. در کشور های آسیایی روغن بادام درمان بسیاری از بیماری هاست. همچنین برای سلامت و زیبایی پوست و مو مفید است.

مصرف بادام کلسترول خون را پایین می آورد. در این مورد آزمایشی طراحی شد. در این آزمایش دو شخص وجود داشت. به یکی از این اشخاص گفته شد تا بادام را در رژیم غذایی خود وارد کند. سپس از دو شخص آزمایش خون گرفته شد، نتیجه ی این آزمایش پایین رفتن کلسترول خون فرد مصرف کننده بادام بود.

بادام یک محصول انرژی زا میباشد و بهتر است افرادی که در طول روز فعالیت زیادی دارند بادام را در رژیم غذایی خود قرار دهند. مصرف بادام باعث تقویت دستگاه گوارشی و هضم بهتر و راحت تر غذا میشود. در مغز بادام مقدار زیادی فیبر وجود دارد که باعث تقویت روده و جلوگیری از بیماری های لوله گوارشی میشود. فیبر موجود در بادام هم چنین باعث سم زدایی بدن میشود. مصرف بادام سرطان سینه را درمان میکند.

مصرف بادام بدن را در برابر بیماری دیابت پشتیبانی میکند. بادام میزان قند خون و کلسترول خون را کنترل و تنظیم میکند. بادام حاوی ماده ای به نام اسید فولیک است. اسید فولیک از بروز نقص  در جنین جلوگیری کرده و باعث رشد کامل جنین میباشد.. بنابراین مصرف بادام برای خانم های باردار توصیه میشود.

در فروشگاه تذرو انواع محصولات مشتق شده از بادام و پسته به فروش میرسد. برای اطلاع از قیمت و سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.