خرید اینترنتی کره بادام و کره پسته مرغوب درجه یک در فروشگاه تذرو با قیمت استثنایی انجام میشود. برای اطلاع بیشتر در رابطه با این دو محصول مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید اینترنتی کره پسته

خرید کره بادام درختی

کره بادام درختی همانگونه که از نام آن پیداست از بادام درختی مشتق شده است. کره بادام درختی جایگزین مناسبی برای کره بادام زمینی است زیرا چربی و کالری آن کمتر است. همچنین کره بادام درختی فواید و ارزش غذایی بیشتری نسبت به کره بادام زمینی دارد. کره بادام زمینی باعث افزایش وزن شده اما کره بادام درختی به مدیریت وزن میپردازد. کره بادام درختی غنی از انواع ویتامین ها، پروتئین ها و مواد آلی و مواد معدنی مورد نیاز بدن است.

کره بادان درختی حاوی چربی های سالم است و چاق نمیکند. کره بادام درختی از مغز بادام تهیه شده است. مغز بادام حاوی مقدار زیادی کلسیم است. به همین دلیل مصرف آن باعث استحکام و مراقبت از استخوان ها و دندان ها میشود. بادام همچنین حاوی منیزیم است. مصرف کره بادام درختی یا مغز بادام باعث تنظیم ریتم قلب کنترل سطح کلسترول و کنترل فشار خون میشود. همچنین منیزیم موجود در بادام باعث تنظیم چرخه خواب میشود. و برای افرادی که دچار بیخوابی هستند بسیار مفید است.

هر 22 عدد مغز بادام درختی حاوی چهار گرم فیبر است. این فیبر سطح قند خون را تنظیم کرده و عملکرد لوله گوارشی را بهبود میبخشد. مغز بادام باعث جلوگیری از بروز سرطان و خصوصا مانع رشد سلول های سرطان سینه میشود. این فیبر به سک زدایی طبیعی بدن کمک میکند. مصرف بادام درختی دستگاه گوارشی را تقویت میکند. این نیز به خااطر وجود فیبر در آن است. کره بادام درختی باعث کنترل وزن و جلوگیری از دیابت میشود. مصرف کره بادام درختی در وعده صبحانه یا عصرانه انرژی بدن را بسیار بالا میبرد.درون مغز بادام درختی مقدار زیادی اسید فولیک میشود که از بروز نقص جنین در دوران بارداری جلوگیری میکند.

خرید اینترنتی کره پسته

خرید اینترنتی کره پسته

کره پسته از آن دسته خوراکی هایی است که بسیار مقوی و انرژی زاست. کره پسته از مغز پسته خام تهیه شده و تمام خواص ان را در خود دارد. میزان پتاسیم موجود در پسته به اندازه پتاسیم موجود در پرتقال است. مراکز تولید پسته در ایران رفسنجان و کرمانشاه است. پسته با وجود جثه ی کوچکی که دارد داری مواد مقوی و مغذی بسیار زیادی است. مغز پسته حاوی آهن است و مصرف آن باعث درمان کم خونی میشود. مصرف کره پسته باعث تقویت مغز و حافظه میشود.

مصرف کره پسته انرژی زیادی را در بدن ایجاد میکند. مغز پسته معده را تقویت میکند. کره پسته حاصل پودر کردن مغز پسته و برشته کردن آن است. برای تولید کره پسته بهترین نوع پسته ، پسته ی در بسته است. زیر تمام مواد مغذی و از همه مهم تر روغن طبیعی پسته را درون خود حفظ کرده است. کره پسته حاوی فسفر و آهن است که باعث تقویت حافظه و افزایش ضریب هوشی میشود. در مرکز تذرو در روش تولید کره پسته از هیچ افزودنی شیمیایی و یا مواد نگهدارنده استفاده نمیشود . کاملا طبیعی و ارگانیک است.

مصرف کره پسته باعث حفظ سلامت قلب میشود. همچنین دیابت را کنترل کرده و بدن را تقویت میکند. مغز پسته ای که در ساخت کره پسته به کار میرود حاوی آنتی اکسیدان است. نقش آنتی اکسیدان ها در بدن خنثی کردن رادیکال های آزاد بیماری زاست. بنابراین مصرف کره پسته باعث تقویت سیستم ایمنی و سیستم گوارشی بدن نیز میشود.

فروشگاه اینترنتی تذرو به عرضه انواع فرآورده های پسته و بادام از جمله کره پسته و کره بادام است. دیگر محصولات ما شامل روغن بادام، روغن پسته، خلال بادام، خلال پسته، پودر پسته، گرانول و پرک پسته است. برای سفارش با مدیر فروش در تماس باشید.