در مرکز تذرو، فروش پرک بادام درختی با کیفیت بالا و قیمت مناسب صورت میگیرد. برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش این محصول و همچنین شناخت خواص تغذیه ای و دارویی بادام و روغن بادام با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت مغز بادام

بادام یکی از اعضای آجیل ایرانی است که علاوه بر طعم خوشی که دارد، دارای ارزش غذایی بالایی است. این محصول همچنین از خواص زیبایی نیز برخوردار است. از بادام برای ساخت محصولاتی که برای زیبایی پوست و مو کاربرد دارند استفاده میشود. مصرف بادام باعث کاهش کلسترول خون میشود زیرا بادام منبع خوبی از چربی های اشباع است. بادام حاوی مقدار زیادی فیبر است. این فیبر به سم زدایی بدن کمک میکند و همچنین باعث بهبود در هضم غذا و تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. فیبر موجود در بادام همچنین به پاک سازی سیستم گوارشی کمک میکند. مصرف بادام باعث کاهش احتمال ابتلا به سرطان روده بزرگ میشود. مصرف مغز بادام باعث جلوگیری از رشد و پیشرفت سلول های سرطان سینه میشود.

مغز بادام حاوی مقدار زیادی کلسیم است. بنابراین مصرف مغز بادام باعث تقویت بافت استخوانی بدن و دندان ها میشود. کلسیم موجود در مغز بادام از افزایش ناگهانی قند خون پس از مصرف غذا جلوگیری میکند. به همین ترتیب مصرف مغز بادام بیماری دیابت را نیز کنترل میکند.مغز بادام حاوی منگنز و مس است که هر دو در تولید انرژی موثر هستند. مصرف بادام انرژی بدن را  افزایش میدهد. اگر از آن دسته افراد هستید که روزانه انرژی زیادی برای فعالیت های روزانه نیاز دارید همیشه مقداری بادام را همراه خود داشته باشید. مغز بادام حاوی ماده ای به نام اسید فولیک است. اسید فولیک باعث جلوگیری از نقص در رشد جنین و نقص های زایمانی میشود. بنابراین مصرفم مغز بادام برای خانم های باردار به شدت توصیه میشود.

فروش پرک بادام

فروش پرک بادام ارزان

مصرف مغز بادام باعث افزایش قدرت مغز و حافظه میشود. مغز بادام حاوی مواد مغذی است که به رشد سلول های مغز کمک میکند. بادام دارای فنیل آلانین است. فنیل آلانین به انجام بهتر فرآیند های شیمیایی مغزی کمک میکند. درمان کم خونی یکی دیگر از خواص مغز بادام است. مصرف مغز بادام باعث افزایش گلبول های قرمز خون میشود و اینگونه هم از کم خونی جلوگیری کرده و هم باعث درمان آن میشوند. بادام به دلیل داشتن فیبر بالا و پروتئین زیاد باعث ایجاد احساس سیری میشود. برای حجیم کردن عضلات بدن نیز مصرف بادام توصیه میشود. مصرف بادام باعث کنترل و مدیریت کردن وزن بدن میشود. بادام حاوی چربی های سالم است و از بیماری ها و حملات قلبی جلوگیری میکند.

بادام حاوی منیزیم است. این عنصر برای سیستم عصبی بسیار مفید است و در انقباض بهتر عضلات موثر است. منیزیم موجود در بادام باعث بهبود سوخت و ساز بدن و تقویت بافت استخوانی میشود. بادام سرشار از آنتی اکسیدان است. آنتی کسیدان ها نقش خنثی کردن رادیکال های آزاد را در بدن دارند. رادیکال های آزاد در صورت خنثی نشدن باعث بروز انواع بیماری در بدن میشوند. مصرف بادام باعث بهبود هضم و متابولیسم میشود. بادام باعث زیبایی پوست و مو نیز میشود و در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد.

پرک بادام یکی از فرآورده های مغز بادام است.پرک بادام شکلی شبیه اشک دارد. برای تولید پرک بادام از دستگاه های اسلایسر استفاده میشود. گاهی پرک بادام شکلی بیضی یا دو سر تیز دارد. برای اسلایس کردن مغز بادام قبل آن باید پوسته ی قهوه ای روی مغز بادام از آن جدا شود. برای جدا کردن پوسته بادام قبل از اسلایس کردن آن را میخیسانند تا فرآیند جدا سازی پوسته به آسانی صورت گیرد. مرکز تذرو عرضه کننده ی انواع فراورده های بادام از جمله پرک بادام مرغوب به صورت عمده و جزئی است. برای خرید پرک پسته ارزان میتوانید با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.