خرید اینترنتی پرک پسته ارزان در فروشگاه اینترنتی تذرو توسط این سایت امکانپذیر است. برای آشنایی با خواص پسته و سفارش پرک پسته با مقاله زیر همراه باشید.

پرک پسته ارزان

قیمت فراورده های پسته خام

پسته یکی از آجیل های خوش طعم و پرخاصیت است که در کشور های مختلف طرفداران بسیار زیادی دارد. پسته پای ثابت آجیل های ایرانی است حتی با این که قیمت بالایی دارد. میزان پتاسیم موجود در پسته با یک پرتقال بزرگ برابری میکند. پسته در مغز و پوسته نازک خود خواص زیادی را به همراه دارد.

در ایران رفسنجان و کرمان مراکز مهم تولید و صادرات پسته هستند. پسته یک میوه کوچک از درخت پسته است که در مناطق گرمسیری رشد میکند. در ایران چهار نوع پسته با نام های پسته کله قوچی، فندقی، احمد آقایی و پسته اکبری وجود دارد. مغز پسته حاوی کربوهیدراتها، پروتئین، اسید های آمینه، چربی ها و فیبر های رژیمی است.

در پسته مواد معدنی مانند پتاسیم، آهن، روی، کلسیم، مس و سدیم وجود دارد. در پسته همچنین انواع ویتامین های مورد نیاز بدن موجود است. شاید برایتان جالب باشد که جوشانده پوست درخت پسته دارویی برای رفع قارچ و خارش اعضای تناسلی است.

مفز پسته حاوی آهن فراوان است و برای افرادی که به کم خونی مبتلا هستند مفید میباشد. مصرف پسته باعث تقویت قوای جنسی میشود. پسته باعث تقویت مغز و حافظه میشود. مصرف پسته معده را تقویت میکند. مغز پسته برا تسکین سرفه مناسب است. پسته باعث آرامش قلب و آرامش اعصاب میشود. از پسته میتوان برای باز کردن مجاری بسته کبد استفاده کرد. پسته باعث درمان انواع اسهال میشود.

مغز پسته حاوی انواع آنتی اکسیدان است و این آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد را که مصول متابولیسم ناسالم سلول ها هستند و برای سلامت خطر دارند خنثی میکند. مصرف پسته باعث بهبود سلامت قلب میشود. پسته کلسترول خون را تنظیم میکند و از بروز حملات قلبی جلوگیری میکند.

خرید پرک پسته

خرید اینترنتی پرک پسته ارزان

مصرف پسته باعث سیری زود هنگام شده و اینگونه به کنترل وزن کمک میکند. مصرف پسته از برور بیماری ماکولا د سالمندان جلوگیری میکند. ماکولا یک بیماری است که شبکیه چشم را درگیر میکند. مصرف پسته در هضم بهتر غذا کمک میکند. اما اگر پسته را به مقدار زیاد مصرف کنید میتواند به لوله گوارشی آسیب بزند.

پسته دارای فیبر رژیمی است که باعث بهبود عملکرد سیستم گوارش میشود. مصرف پسته علاوه بر تامین آهن به جذب آهن در بدن نیز کمک میکند. مغز پسته باعث افزایش تعداد هموگلوبین ها و افزایش جریان خون میشود. پسته نیروی جنسی را تقویت میکند.

پسته خاصیت ضد التهابی درد و التهاب را در هر قسمت بدن کاهش میدهد. مصرف پسته باعث محفظت از نورون ها و سلول های عصبی میشود. پسته سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. پسته علاوه بر سلامت بدن به سلامت پوست و مو نیز کمک میکند.

پسته به تحریک رشد و تقویت مو میپردازد. مصر پسته انعطاف پذیری مو را زیاد میکند و باعث بهبود ریزش مو میشود. پسته به رفع چین و چروک پوست کمک میکند از از بروز پیری زود رس در پوست جلوگیری میکند. پسته روشن کننده طبیعی پوست است و به حفظ سلامت پوست کمک میکند.

مصرف پسته خطر ابتلا به عفونت را کاهش میدهد. پسته از یبوست جلوگیری میکند. پسته مانند ماهی حاوی امگا3 میباشد که به رشد سلول های مغزی خصوصا در کودکان کمک بزرگی میکند. مرکز فروشگاهی اینترنتی تذرو عرضه کننده انواع فراورده های پسته تازه است.

فراورده های ما عبارتند از خلال پسته، پرک پسته، پودر پسته و گرانول پسته خام. برای سفارش محصول مورد نظر میتوانید با مدیریت فروش در تماس باشید.