عرضه خلال بادام و پسته به صورت عمده و جزئی از فروشگاه اینترنتی تذرو انجام میشود. برای آشنایی با خواص این دو محصول و کاربردهایشان با مقاله زیر همراه باشید.

مصارف پودر پسته

خرید خلال بادام

بادام یکی از مغز های اجیل ایرانی است. این محصول میوه درخت بادام میباشد که از خواص دارویی و غذایی بسیاری برخوردار است. بادام همچنین برای زیبایی پوست و مو نیز مفید است. مصرف مغز بادام برای پیشگیری از بیماری هایی چون سرطان و دیابت مفید است. بادام باعث کاهش کلسترول خون و تنظیم سطح کلسترول در بدن میشود.

مصرف مغز بادام باعث پاکسازی سیستم گوارشی و درمان سرطان روده میشود. فلانولوئید های موجود در بادام از پیشرفت سلول های سرطانی خصوصا سرطان سینه جلوگیری میکند. بادام در بدن باعث عمل سم زدایی طبیعی میشود. مغز بادام کلسیم فراوانی را در خود دارد به همین علت باعث تقویت بافت استخوانی میشود.

بادام همچنین سطح قند خون را تنظیم کرده و از افزایش یا کاهش ناگهانی قند خون جلوگیری میکند. مصرف مغز بادام باعث تقویت سطح انرژی بدن میشود. بادام حاوی اسید فولیک است. این عنصر باعث رشد کامل جنین در دوران بارداری میشود. به همین علت مصرف بادام در دوران بارداری باعث جلوگیری از نقص جنین میشود.

مصرف بادام باعث تقویت مغز و حافظه و رشد سلول های مغزی میشود. بادام فرآیند های شیمیایی مغز را تسهیل میکند. بادام باعث افزایش هموگلوبین خون و درمان مشکل کم خونی میشود.با مصرف بادام میتوان به مدت طولانی احساس گرسنگی نکرد و این به تنظیم و کنترل وزن بدن کمک میکند. مصرف مغز بادام از بروز بیماری های قلبی جلوگیری میکند. بادام برای تقویت اعصاب و عضلات مفید است.

مصرف بادام به بهبود سوخت و ساز و متابولیسم بدن کمک میکند. بادام حاوی آنتی اکسیدان میباشد و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. روغن بادام برای زیبایی پوست و مو بسیار مفید است. مرکز تذرو به عرضه مغز بادام، خلال بادام و پودر بادام میپردازد.

فروش اینترنتی مغز بادام

خلال پسته درجه یک

پسته از دیگر اعضای آجیل در ایران است که به دلیل طعم لذیذ و خواص و ارزش غذایی که دارد طرفداران زیادی دارد. پسته میوه ی درختی است که در مناطق گرمسیری رشد میکند. رفسنجان و کرمان دو مرکز بزرگ صادرات و تولید پسته در ایران هستند. میزان پتاسیم موجود در مغز پسته از پتاسیم یک پرتقال کامل بیشتر است. پسته حاوی کربوهیدرات ها، ویتامین ها، پروتئین ها و اسید های آمینه است.

مغز پسته حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم است. پسته دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان میباشد که رادیکال های آزاد را در بدن خنثی میکند. رادیکال های آزاد عامل ایجاد بیماری در بدن هستند. مصرف پسته باعث انجام متابولیسم سلولی میشود. پسته از بیماری های قلبی و سرطانی جلوگیری میکند.

مصرف پسته باعث حفظ سلامت قلب و عروق میشود. مغز پسته مانع ایجاد لخته های خون در رگ ها میشود. پسته از بروز بیماری ماکولا جلوگیری میکند. مصرف پسته به بهبودی هضم کمک میکند و باعث جذب آهن و رفع کمخونی میشود. مغز پسته قوای جنسی را تقویت میکند و باعث کنترل دیابت میشود. پسته خاصیت ضد التهابی دارد.

مغز پسته باعث محافظت از نورون ها و سلول های عصبی مغز میشود. پسته حافظه را تقویت میکند. مصرف پسته به تنظیم ضربان قلب کمک میکند و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. از روغن پسته برای تقویت پوست و مو استفاده میشود. پسته غنی از پروتئین است و برای دوران بارداری بسیار مفید میباشد. مصرف پسته خطر ابتلا به عفونت را کاهش میدهد.

 

فروشگاه تذرو انواع محصولات پسته از جمله خلال پسته، پودر پسته، گرانول پسته و پرک پسته را عرضه میکند. از این محصولات در مصارف خانگی و کارخانه ای استفاده میشود. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.