خرید اینترنتی خلال پسته و سایر فرآورده های پسته از مرکز تذرو با ضمانت کیفیت و قیمت مناسب امکان پذیر شده است. برای اطلاعات بیشتر با مقاله زیر همراه باشید.

خرید خلال پسته

خرید اینترنتی خلال پسته

خلال پسته یکی از فرآورده های مغز پسته است. پسته عضو ثابت و همیشگی آجیل ایرانی است. مغز پسته علاوه بر طعم لذیذی که دارد سرشار از مواد مغذی لازم برای بدن است و باعث درمان برخی از بیماری ها میشود. مقدار پتاسیم موجود در یک عدد مغز پسته به اندازه پتاسیم یک پرتقال بزرگ است. در ایران مراکز اصلی تولید پسته کرمان و رفسنجان میباشد. انواع پسته در ایران شامل پسته فندقی، پسته احمد آقایی، پسته کله قوچی و پسته ی اکبری است.

مغز پسته حاوی فیبر های رژیمی، پروتئین  اسیدآمینه، کربوهیدرات ها و انواع ویتامین هاست. همچنین مغز پسته حاوی مواد معدنی مانند آهن، کلسیم، روی، مس و سدیم است. مغز پسته آهن زیادی دارد و به جذب آهن در بدن کمک میکند. به همین دلیل مصرف مغز پسته کم خونی را در یک دوره درمان میکند. پسته نیروی جنسی را تقویت میکند. این ماده باعث تقویت مغز و حافظه میشود. مغز پسته معده را تقویت میکند. مصرف پسته به تسکین سرفه کمک میکند. البته قت کنید این خواص برای مغز پسته ی خام بیان شده نه برای پسته ی نمکی حرارت دیده.

مغز پسته اسهال را درمان میکند. پسته برای آرامش و حفظ سلامت قلب مفید است. مغز  پسته برای آرام شدن اعصاب مفید است. پسته برای باز کردن مجاری کبد مناسب است. پسته خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. بنابراین مصرف آن سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. آنتی اکسیدان ها نقش خنثی کردن رادیکال های آزاد در بدن را دارند. رادیکال های آزاد اگر خنثی نشوند باعث بروز انواع بیماری ها میشوند. مصرف روزانه پسته باعث کاهش کلسترول خون میشود و اینگونه از بروز حمله قلبی و رسوب کلسترول در عروق جلوگیری میکند.

پسته دارای کالری کم و پروتئین زیاد و چربی های سالم است، بنابراین مصرف مغز پسته وزن را مدیریت و کنترل میکند. مصرف مغز پسته از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. پسته حاوی فیبر رژیمی است که باعث تقویت عملکرد صحیح دستگاه گوارش میشود. مغز پسته مقدار زیادی از عنصر مس را در خود دارد به همین دلیل آهن را جذب خون کرده و از بروز کم خونی جلوگیری میکند. پسته باعث درمان اختلال نعوظ میشود. مصرف مغز پسته سطح فشار خون و قند خون را تنظیم و تعدیل میکند.

فروش مغز پسته

فروش فرآورده های پسته

مغز پسته حاوی انواع ویتامین است و خاصیت ضد التهابی دارد. عناصر موجود در پسته به ساخت اسید آمینه های ضروری میباشد همه برا تنظیم ریتم ضربان قلب و عروق بسیار مفید است. پسته نقش بسیار مهمی در تقویت سیستم عصبی بدن ایفا میکند. مصرف مغز پسته از بروز عفونت ها و سرطان جلوگیری میکند.

روغن پسته یکی از فرآورده های مشتق شده از مغز پسته است. بیشترین میزان روغن پسته را پسته های در بسته دارند. روغن پسته باعث تحریک رشد موها میشود. پسته علاوه بر خواص غذایی و درمانی، خواص زیبایی نیز دارد. روغن پسته مو را تقویت میکند و باعث افزایش انعطاف پذیری موها میشود. درمان ریزش مو یکی از خواص روغن پسته است.

پسته علاوه بر مو ها برای پوست نیز مفید است. از رغن پسته به عنوان مرطوب کننده طبیعی پوست استفاده میشود. برای مبارزه با علائم پیری روغن پسته موردی مناسب است. روغن پسته باعث روشن شدن طبیعی پوست میشود. روغن پسته باعث حفظ سلامت پوست میشود. مصرف پسته در دوران بارداری بسیار توصیه شده است زیرا غنی از پرونئین است. پسته خطر ابتلا به انواع عفونت را کاهش میدهد. برای سفارش محصولات و فراورده های مغز پسته با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.