مرکز تذرو، فروشگاه اینترنتی کره پسته و کره بادام درختی تذرو با قیمت مناسب میباشد. برای اطلاع از نحوه تهیه این محصولات و نحوه سفارش و اطلاع از قیمت مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید کره پسته

خرید اینترنتی کره پسته

بهترین روش تولید کره پسته استفاده نکردن از افزودنی‌های شیمیایی و همچنین عدم استفاده از حرارت زیاد برای تولید آن است.

مغز پسته های آماده که به کارخانه آورده می شوند ابتدا به دستگاه آسیاب کننده مارپیچ منتقل می شوند. محصول به صورت خمیری و له شده از سوراخ های انتهایی بیرون آمده و در ظرف هایی جمع آوری می شوند تا مراحل بعدی انجام پذیرد. در مرحله بعدی، پس ازاین که نرمه پسته از دستگاه آسیاب کننده مارپیچی بیرون آمد وارد دستگاه آسیاب غلطکی می شود تا به صورت کاملا له شده و آماده برای ورز دادن در بیاید. شکر نیز توسط همین دستگاه تبدیل به پودر می شود.

در مرحله بعد، نرمه پسته به همراه نرمه شکر وارد دستگاه خمیر ساز شده و به خوبی توسط بازوهای دستگاه ورز داده می شود. مدت زمان ورز دادن بستگی به چگونگی حالت و بافت مخلوط دارد که به طور تجربی حاصل می گردد (تقریبا ۴۰ تا ۵۰ دقیقه برای مخلوطی در حدود ۲۰ کیلو گرم کافی است). کنترل این عمل توسط اپراتور دستگاه انجام می پذیرد.

مخلوط حاصله از دستگاه خمیر ساز تقریبا به صورت خمیری در می آید. در این مرحله وارد دستگاه ورز دهنده مارپیچی می شود تا ورز دادن نهایی و در نهایت آماده شدن برای بسته بندی انجام پذیرد. خمیر از ابتدای دستگاه وارد شده و پس از عبور از میان مارپیچ دستگاه که با سرعت حدود ۵۰ دور در دقیقه دوران می کند از انتهای دستگاه به داخل قیف انتهایی وارد می شود و پس از گذشتن از داخل قیف به داخل لیوان های مخصوص نگهداری محصول ریخته می شود.

در اینجا محصول از روانی لازم جهت حرکت در داخل قیف و پر شدن درون لیوان برخوردار است. لیوان های ۱۷۰ سی سی شیشه ای که روی نقاله ای در حال حرکت هستند پس از رسیدن به قیف به مدت محدود ۱ ثانیه در زیر آن توقف می نمایند تا نرمه نهایی کره پسته از طریق قیف وارد آن ها شود. در هر حرکت، بازوی دستگاه مقدار حدود ۱۶۰ گرم محصول را وارد لیوان می نماید.

فرآورده مغز بادام

خرید کره بادام درختی

کره بادام درختی یک صبحانه یا یک میان وعده مقوی و انرژی زاست. کره بادام درختی تمامی خواص مغز بادام را در خود دارد. کره بادام درختی جایگزین مناسبی برای کره ی بادام زمینی است. به این علت که کالری آن بسیار کمتر است و مواد مغذی بسیار بیشتری در کره بادام درختی وجود دارد. کره بادام درختی منبع خوبی از ویتامین ها، پروتئین ها، مواد معدنی و آلی است. کره بادام درختی مانند مغز بادام دارای کلسیم بالایی است.

در کره بادام درختی مقداری منیزیم وجود دارد به باعث حفظ ریتم و ضربان قلب میشود. همچنین منیزیم موجود در کره بادام درختی باعث کنترل فشار خون و تنظیم کلسترول خون میشود. منیزیم چرخه خواب را تنظیم میکند و برای افرادی که دچار بیخوابی هستند بسیار مفید است. کره بادام درختی مقدار زیادی ویتامین E دارد. این ویتامین دارای انتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها در بدن رادیکال های آزاد را خنثی میکنند. رادیکال های آزاد اگر در بدن خنثی نشوند باعث بروز انواع بیماری ها میشود. بنابراین کره بادام درختی نیز مانند مغز بادام درختی سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.

اگر برای خوردن صبحانه وقت ندارید مصرف مقداری کره بادام درختی میتواند انرژی مورد نیاز روزانه را برای شما فراهم کند. مصرف کره بادام درختی برای تمامی سنین مفید است و تقویت کننده و انرژی زاست. چربی های موجود در کره بادام درختی سالم و طبیعی هستند و برای بدن مفیدند. مرکز تذرو عرضه کننده انواع فرآورده های بادام درختی از جمله کره بادام درختی است. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.