خرید کره پسته به صورت اینترنتی در مرکز تذرو، فروشگاه فرآورده های مغز بادام و پسته امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول و خواص آن و همچنین اطلاع از نحوه سفارش و تهیه این محصول مقاله زیر را مطالعه نمایید.

قیمت خرید کره پسته

خواص کره پسته

کره پسته یکی از فرآورده های حاصل از مغز پسته است. بدیهی است که هر چه کیفیت مغز پسته بیشتر باشد، درجه کیفیت کره پسته حاصل از آن نیز بیشتر است. خواص کره پسته درست مانند خواص مغز پسته است، بنابراین در این مقاله به بررسی خواص مغز پسته میپردازیم. مغز پسته حاوی انواع اسید آمینه کربوهیدرات، پروتئین، ویتامین، چربی های سالم و فیبر های رژیمی است. پسته همچنین سرشار از مواد معدن شامل کلسیم، سدیم، پتاسیم، مس، روی و آهن است. کره پسته درست مانند مغز پسته حاوی انتی اکسیدان است . آنتی اکسیدان ها در بدن به خنثی کردن رادیکال های آزاد میپردازند. رادیکال های آزاد در صورت خنثی نشدن باعث بروز انواع بیماری ها میشود. بنابراین مصرف کره پسته باعث تقویت سیستم بدن در برابر انواع بیماری ها میشود. کره پسته به بهبود و حفظ سلامت قلب کمک میکند.

مصرف کره پسته از ایجاد لخته های خون و تشدید عروق جلوگیری میکند. کره پسته حاوی پروتئین زیاد و کالری کم است و به هیچ عنوان باعث افزایش وزن و چاقی نمیشود. کره پسته میتواند یک صبحانه یا یک میان وعده کامل و مقوی برای کودکان و بزرگسالان باشد. مصرف کره پسته از بروز بیماری ماکولا جلوگیری میکند. کره پسته غذایی سبک و زود جذب است و در عین حال بسیار برای بدن مقوی و انرژی زاست. مصرف کره پسته در بهبود هضم غذا کمک میکند. این محصول به دلیل داشتن فیبر رژیمی، باعث بهبود عملکرد سیستم گوارشی میشود.

برای خرید کره پسته مرغوب و تازه با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.

خرید اینترنتی کره پسته

خرید اینترنتی کره پسته

کره پسته مانند مغز پسته سرشار از عنصر آهن است. به همین علت مصرف کره پسته هم باعث جلوگیری از بروز کم خونی میشود و هم کم خونی را درمان میکند. کره پسته باعث تقویت قوای جنسی در بدن میشود. مصرف کره پسته باعث تنظیم سطح قند خون و سطح فشار خون بدن میشود و از بروز بیماری های قلب و عروق و سکته قلبی جلوگیری میکند. کره پسته چون از مغز پسته مشتق شده است، خاصیت ضد التهابی دارد و باعث درمان هر گونه التهاب در هر قسمت از بدن میشود. کره پسته حاوی مقدار زیادی ویتامین ب6 است. این ویتامین به ساخت اسید های امینه ضروری بدن کمک میکند. این اسیدهای آمینه به تنظیم ضربان منظم قلب کمک میکنند. مصرف کره پسته باعث محافظت از نورون ها و سیستم عصبی بدن میشود. مصرف فرآورده های مغز پسته باعث جلوگیری از انواع عفونت و سرطان میشوند.

کره پسته غنی از پروتئین است. این محصول تمام مواد مغذی لازم برای دوران بارداری و رشد جنین را در خود دارد. همچنین مصرف کره پسته باعث رشد و تقویت عضله ها و بافت های بدن کودک میشود. مصرف کره پسته سطح چربی بدن در دوران بارداری را تنظیم میکند. کره پسته غنی از فیبر است و از یبوست جلوگیری میکند. این محصول سرشار از اسید های چرب امگا3 است که باعث رشد سلول های مغزی کودک میشود.

کره پسته از پودر کردن و برشته کردن پودر مغز پسته تهیه میشود. هر چه رنگ کره پسته سبز تر باشد و درجه خلوص آن بیشتر باشد مرغوب تر است. کره پسته باعث تقویت معده میشود. این محصول دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. منیزیم موجود در کره پسته به تنظیم چرخه خواب کمک میکند و باعث بهبود بیخوابی میشود.

برای اطلاع از قیمت کره پسته و خرید آن با مدیر فروش در تماس باشید.