خرید فراورده های مغز پسته از مرکز فروش انواع محصولات ارگانیک مغز پسته تذرو با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت امکان پذیر است. برای آشنایی با محصولات پسته و خواص انها برای سلامت بدن و همچنین اطلاع از نحوه سفارش و خرید این محصولات با مقاله زیر همراه باشید.

خرید فرآورده پسته

خرید فرآورده مغز پسته

پسته یکی از اعضای همیشگی و مهم آجیل ایرانی است. مغز پسته دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. زیرا مغز پسته سرشار از انواع مواد مغذی لازم و ضروری برای بدن است. پسته علاوه بر ارزش غذایی دارای خواص دارویی و درمانی نیز هست. از عصاره و روغن پسته برای تقویت، بهبود سلامت و زیبایی پوست و مو استفاده میشود. فراورده های مغز پسته در مرکز تذرو عبارتند از پودر پسته، گرانول پسته، پرک پسته، خلال پسته و کره پسته. تمام خواص مغز پسته در فرآورده های مغز پسته نیز وجود دارد. مغز پسته حاوی انواع پروتئین ها، ویتامین ها، اسید های آمینه، فیبر های رژیمی و چربی های سالم است. مغز پسته سرشار از انواع مواد معدنی شامل پتاسیم، آهن، روی، کلسیم و مس است. مغز پسته و فراورده های آن حاوی آنتی اکسیدان میباشند و مصرف آنها باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

انتی اکسیدان ها در بدن به حنثی کردن رادیکال های آزاد میپردازند. رادیکال های آزاد در بدن در صورت خنثی نشدن میتوانند باعث بروز انواع بیماری ها شوند. مصرف مغز پسته و فراورده های آن مانع بروز انواع بیماری ها از جمله بیماری های قلبی و سرطان ها میشود. مصرف مغز پسته و محصولات آن از تشدید عروق جلوگیری میکند و مانع از ایجاد لخته های خون میشود. بنابراین مصرف پسته باعث جلوگیری از بروز سکته قلبی و مغزی میشود مصرف فراورده های مغز پسته باعث میشود تا از چاقی جلوگیری شود. به عبارت دیگر مصرف مغز پسته باعث مدیریت و کنترل وزن میشود.

برای خرید هر یک از فراورده های مغز پسته با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.

فروش مغز پسته

قیمت مغز پسته کیلویی

مصرف مغز پسته باعث جلوگیری از بروز بیماری ماکولا در دوران پیری میشود. مغز پسته و محصولات آن باعث بهبود هضم غذا میشوند. زیرا پسته یک منبع غنی از فیبر است. این فیبر باعث تقویت سیستم گوارشی و پاکسازی لوله گوارشی میشود. فیبر موجود در مغز پسته باعث بهبود عملکرد سیستم گوارشی و جلوگیری از بروز سرطان روده بزرگ میشود. مصرف مغز پسته باعث افزایش جذب آهن میشود . بدین شکل مصرف مغز پسته هم باعث درمان کم خونی میشود و هم از بروز کم خونی جلوگیری میکند. مغز پسته به تقویت نیروی جنسی کمک میکند. این محصول با تنظیم سطح قند خون در بدن باعث کنترل بیماری دیابت میشود. پسته علاوه بر تنظیم سطح قند خون در بدن، سطح فشار خون را نیز کنترل و تنظیم میکند.

پسته خاصیت ضد التهابی دارد و به درمان هر گونه التهاب در هر قسمت از بدن کمک میکند. این محصول حاوی مقادیر بالایی از ویتامین ب6  است. ویتامین ب6 در بدن به ساخت اسید های آمینه کمک میکند. اسید های آمینه باعث بهبود رشد سلول های مغزی میشود. مصرف مغز پسته باعث تنظیم ضربان قلب بسیار مفید است. مغز پسته از نورون ها و سیستم عصبی محافظت میکند. وجود ویتامین های مختلف در مغز پسته باعث شده تا مصرف مغز پسته از بروز انواع عفونت ها در بدن جلوگیری کند. مغز پسته از بروز یبوست جلوگیری میکند. مغز پسته سرشار از اسید های چرب امگا3 است که مصرف آن باعث تقویت عضلات کودکان و بهبود رشد بافت های بدن کودک است. پسته حاوی پروتئین زیاد است و برای دوران بارداری مصرف پسته بسیار مفید است.

برای اطلاع از قیمت مغز پسته با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.