خرید فرآورده های پسته مرغوب در این فروشگاه با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت امکانپذیر است. پسته و خواص آن موضوعی است که میخواهیم در این مقاله به آن بپردازیم.

خرید پسته مرغوب

خرید پسته مرغوب

در میان آجیل های ایرانی پسته از محبوبیت خاصی برخوردار است. علاوه بر طعم فوق العاده این میوه، خواص آن نیز مورد توجه مصرف کنندگان است. پسته غنی از انواع مواد مغذی لازم برای عملکرد صحیح بدن است. میزان پتاسیم موجود در پسته با پتاسیم موجود در پرتقال برابری میکند.

کرمان و رفسنجان دو مرکز اصلی تولید و صادرات پسته در ایران هستند. پسته در ایران انواع مختلفی دارد: پسته کله قوچی، پسته فندقی، پسته اکبری و پسته احمد اقایی. پسته تشکیل شده از کربوهیدرات ها، پروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه است.

شاید تا به حال در باره خواص پوست درخت پسته یا حتی پوست روی مغز پسته نشنیده باشید. اما در این مقاله میخواهیم در رابطه با خواص مغز پسته صحبت کنیم زیرا 90 درصد از خواص پسته در مغز آن جمع شده است. مغز پسته به جذب اهن کمک میکند و از این طریق کم خونی را درمان میکند.

پسته به تقویت مغز و حافظه کمک میکند. مصرف پسته نیروی جنسی را تقویت میکند. پسته باعث تقویت معده میشود. مصرف پسته به آرامش اعصاب کمک میکند. مغز پسته مجرا های کبد را پاکسازی میکند. خاصیت آنتی کسیدانی پسته باعث شده تا خوردن آن به تقویت نیروی جنسی کمک کند.

قیمت پرک پسته

خواص مغز پسته

مصرف مغز پسته باعث میشود تا احتمال بروز بیماری های قلبی و سرطان کم شود. پسته با تنظیم کلسترول از سکته قلبی جلوگیری میکند. مصرف مغز پسته از ایجاد شدن لخته در خون جلوگیری میکند.

پسته با تنطیم سوخت و ساز و متابولیسم بدن وزن را کنترل کرده و از بروز چاقی جلوگیری میکند. مصرف پسته باعث پیشگیری از بیماری ماکولا در سالمندان میشود. پسته باعث بهبود هضم میشود. پسته دیابت را کنترل میکند. پسته خاصیت ضد التهابی دارد.

ویتامین ب موجود در پسته باعث محافظت از نورون ها و سلولهای عصبی میشود و سیستم عصبی را محافظت میکند. پسته علاوه بر سلامتی برای زیبایی پوست و مو نیز مفید است. پسته باعث تقویت مو و تحریک رشد مو میشود. مصرف پسته باعث جلوگیری از پیری زودرس میشود.

پسته باعث روشن شدن پوست و حفظ سلامت آن میشود. پسته حاوی مقدار زیادی پروتئین است که در دوران بارداری بسیار مفید میباشد. مصرف مغز پسته باعث کاهش خطر ابتلا به عفونت ها میشود. این به دلیل وجود آنتی اکسیدان ها در پسته است.

فروش خلال پسته

فروش فرآورده های پسته

پسته طبعی گرم و خشک دارد و برای گرم مزاجان مصرف زیاد آن ممکن است مشکلاتی ایجاد کند. مصرف بیش از اندازه پسته نه تنها وزن را کنترل نمیکند بلکه باعث افزایش وزن میشود. مصرف افراطی پسته همچنین میتواند باعث ایجاد مشکلات گوارشی شود.

افرادی که دچار ضعف و نارسایی کبد هستند نباید در مصرف پسته زیاده روی کنند. اگر معده ضعیفی دارید از مصرف بیش از اندازه پسته خودداری کنید.میزان مصرف مجاز پسته برای افراد مذکور روزی 10 تا 20 عدد است. مصرف پسته در دوران شیر دهی مانعی ندارد و اتفاقا بسیار مفید است.

آیا میدانستید پسته برای مقابله با اضطراب نیز مفید است؟ پسته درون خون منیزیم دارد که این ماده باعث کاهش استرس میشود. پسته برای رفع یبوست مفید است.

در این سایت ما انواع فرآورده های پسته را از جمله پرک پسته، گرانول پسته، خلال پسته و پودر پسته و کرم پسته عرضه میکنیم. روش تهیه خلال پسته خانگی به این صورت است که ابتدا پسته ها را مغز کرده و مغز آن را یک ربع در آب قرار میدهیم. سپس پوسته را جدا کرده و مغز را با چاقو خلال میکنیم.

برای سفارش فرآورده های پسته با مدیر فروش در تماس باشید.