فروشگاه تذرو، مرکز خرید حضوری و اینترنتی فرآورده های پسته تازه از جمله گرانول پسته است. برای اطلاع از خواص و کاربرد های این محصول و اطلاع از نحوه سفارش و تهیه آن مقاله زیر را دنبال کنید.

خرید گرانول پسته

 

خرید فرآورده های پسته

پسته در ایران در چهار نوع پسته اکبری، پسته احمد آقایی، پسته کله قوچی و پسته فندقی در بازار خرید و فروش میشود. مرکز تولید پسته در ایران در دو شهر کرمان و رفسنجان میباشد. در این دو شهر مرغوب ترین پسته ایرانی تولید و به کشور های خارجی هم صادر میشود. پسته دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است و جزء پرطرفدار ترین اعضای آجیل ایرانی به حساب می آید. پسته علاوه بر ارزش غذایی بالا دارای خواص دارویی نیز میباشد. پسته همچنین به سلامت پوست و مو نیز کمک میکند. روغن مغز پسته برای تقویت پوست و مو و زیبایی بسیار مفید است. از پسته فرآورده های دیگری نیز تولید میشود: این فرآورده ها شامل پرک پسته، پودر پسته، کره پسته، گرانول پسته و خلال پسته میشود. تمام فرآورده های پسته خواص پسته را به همراه دارند و کاربرد های خود را دارند. پسته حاوی مواد مغذی لازم برای تقویت و فعالیت بدن میباشد. مغز پسته با وجود جثه کوچک مقدار پتاسیمی به اندازه میزان پتاسیم یک پرتقال را در خود جای داده است. پسته میوه ی درختی است که در مناطق گرمسیری رشد میکند و میوه میدهد.

پسته حاوی انواع پروتئین، کربوهیدرات، اسیذ های امینه و چربی های سالم و فیبر های رژیمی است. مغز پسته سرشار از انواع مواد معدنی مورد نیاز بدن شامل مس، روی، کلسیم، آهن، پتاسیم و سدیم است. پسته حاوی آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد بدن را خنثی میکنند. رادیکال های آزاد در صورت خنثی نشدن باعث ایجاد بیماری در بدن میشوند. به عبارتی دیگر مصرف پسته و فرآورده های آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. برای خرید مغز پسته تازه با مدیر فروش در تماس باشید.

خرید گرانول پسته

فروش گرانول پسته مرغوب

در مرکز تذرو فروش گرانول پسته با قیمت مناسب و ضمانت تازگی و کیفیت به صورت عمده و جزئی انجام میشود. عوامل زیادی بر قیمت گرانول پسته در بازار خرید و فروش گرانول پسته تاثیر گذار است. مغز پسته گرانولی همان مغز پسته دندانه میباشد. این محصول در سایز های مختلف توسط دستگاه های تخصصی در کارخانه ها تولید میشود. در کارخانه های تولید محصولات پسته، اول مغز های سالم جدا سازی میشود و سپس این مغز ها خرد میشود و گرانول پسته تولید میشود. رنگ و سایز گرانول پسته در قیمت و کیفیت آن تاثیر گذار است.

پسته یک انتخاب خوب برای افرادی که رژیم دارند میباشد. مصرف مقدار مناسبی پسته در طول روز میتواند به مدیریت وزن و جلوگیریاز چاقی کمک کند. مصرف پسته از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. مصرف پسته در بهبود هضم موثر است. مغز پسته حاوی آهن است و کم خونی را درمان میکند و از بروز کم خونی جلوگیری میکند. پسته باعث افزایش جریان خون میشود. مصرف مغز پسته باعث تقویت نیروی جنسی میشود. پسته باعث تعادل قند خون و فشار خون میشود و بیماری دیابت را کنترل میکند. پسته خاصیت ضد التهابی دارد و به کاهش التهاب در هر قسمت از بدن کمک میکند. پسته به دلیل داشتن ویتامین ب6 باعث محافظت از نورون ها و سلول های عصبی و به طور کامل باعث حفظ سیستم عصبی بدن میشود.

مصرف فراورده های پسته باعث جلوگیری از ایجاد لخته و گرفتگی رگ ها و جلوگیری از سکته قلبی و مغزی میشود. مغز پسته از انواع عفونت و سرطان جلوگیری میکند. برای خرید فرآورده های پسته از جمله خلال پسته میتوانید با مدیر فروش مرکز تذرو در ارتباط باشید.