تجارت داخلی و بین المللی مغز پسته و کره پسته در مرکز تذرو در ایران در حال انجام است. برای اطلاع از این محصولات و کاربرد و خواص آن ها و نحوه تهیه آن ها با مقاله زیر در ارتباط باشید.

تجارت کره پسته

خرید فرآورده پسته

پسته یکی از آجیل های پر طرفدار ایرانی است. این محصول میوه درخت پسته است که در مناطق گرمسیری میروید. مغز پسته به اندازه یک پرتقال کامل پتاسیم دارد. پسته در ایران در استان کرمان و رفسنجان تولید میشود. در حقیقت این دو شهر مراکز اصلی تولید پسته درایران هستند. در ایران چهار نوع پسته تولید میشود: پسته احمد آقایی، پسته ی اکبری، پسته کله قوچی و پسته فندقی. مغز پسته ارزش غذایی فوق العاده بالایی دارد. جالب است بدانید از روغن پسته برای تولید محصولات زیبایی و سلامت پوست و مو استفاده میشود. روغن پسته تقویت کننده پوست و مو است.

پسته حاوی انواع مواد مغذی از جمله کربوهیدرات ها، پروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی لازم برای بدن است. پسته غنی از آهن، پستاسیم، کلسیم، اسید امینه و فیبر های رژیمی است. مغز پسته دارای خواص آنتی اکسیدانی میباشد و این آنتی اکسیدان ها از بروز انواع بیماری در بدن جلوگیری میکند. مصرف مغز پسته باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. این محصول به بهبود سلامت قلب کمک میکند. مصرف مغز پسته از ایجاد لخته های خون و سکته قلبی و مغزی جلوگیری میکند.

پسته یک انتخاب عالی برای کسانی که رژیم غذایی دارند میباشد. این ماده برای حفظ وزن ایده آن افراد مناسب است. مصرف پسته و فرآورده های آن از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. مصرف پسته در بهبود هاضمه موثر است. پسته سرشار از آهن است و مصرف آن هم باعث درمان کم خونی میشود و هم از بروز کم خونی جلوگیری میکند. مصر مغز پسته باعث افزایشی جریان خون در بدن میشود. پسته برای تقویت نیروی جنسی مفید است. این محصول به کنترل بیماری دیابت کمک میکند. پسته خاصیت ضد التهابی دارد و به کاهش التهاب در هر قسمت از بدن کمک میکند. مصرف مغز پسته باعث حفاظت از سلول های عصبی و نورون ها میشود. پسته به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک میکند. این محصول از بروز انواع سرطان و عفونت ها در بدن جلوگیری میکند.

تجارت کره پسته

تجارت کره پسته

کره پسته حاصل آسیاب کردن مغز پسته و تولید پودر پسته خالص و برشته کردن آن است. کره پسته تمام خواص غذایی پسته را در خود دارد. این محصول ارزش تغذیه ای بسیار بالایی دارد و بسیار مقوی و انرژی زاست.  مصرف کره پسته نیز به خونسازی و رفع کم خونی در بدن کمک میکند. کره پسته به داشتن قلبی سالم کمک میکند. مصرف مقدار کمی کره پسته در بدن انرژی بسیار بالایی تولید میکند. کره پسته کم حجم است و سیرع و آسان جذب بدن میشود. مصرف کره پسته به افزایش حافظه و همچنین افزایش ضریب هوش در کودکان کمک میکند. کره پسته دارای خواص پروبیوتیک است و باعث تقویت سیستم گوارشی بدن میشود. مصرف کره پسته به دلیل وجود فسفر و آهن بسیار زیاد در آن برا افراد آلزایمری بسیار مفید است. مصرف کره پسته باعث تقویت سلول های مغزی میشود.

مصرف کره پسته به عنوان یک مکمل مقوی و بسیار انرژی زا برای ورزشکاران و بزرگسالان مناسب است. اگر از آن دسته افراد هستید که روزانه به دلیل فعالیت بدنی و ذهنی زیاد به انرژی بالایی نیاز دارید به شما توصیه میکنیم کره پسته را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید. فراموش نکنید کره پسته مرغوب حاوی افزودنی های غیر مجاز و مواد شیمیایی نیست. مرکز تذرو عرضه کننده کره پسته مرغوب و طبیعی با کیفیت بالا میباشد. برای اطلاع از قیمت کره پسته میتوانید با مدیر فروش در تماس باشید.