فروش اینترنتی محصولات مغز بادام مانند کره بادام درختی، خلال بادام پرک بادام، روغن  بادام و … در مرکز تذرو انجام میشود. محصولات مرکز تذرو با کیفیت بالا و ضمانت قیمت به مشتریان گرامی عرضه میشود. برای اطلاع بیشتر در رابطه با محصولات بادام درختی و خواص آن ها برای سلامتی بدن انسان با مقاله زیر همراه باشید.

فروش اینترنتی بادام

فروش اینترنتی محصولات بادام

مغز بادام یکی از اجزای اصلی آجیل ایرانی است. بادام به دلیل مزه ی لذیذی که دارد در آجیل ایرانی بسیار محبوب است. بادام به دلیل داشتن مقادیر بالایی از مواد مغذی طبیعت، دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. بادام علاوه بر ارزش غذایی بالا دارای خواص دارویی نیز میباشد. علاوه بر این، بادام برای زیبایی و سلامت پوست و مو نیز مفید است. از عصاره بادام در تولید داروهها و مواد آرایشی بهداشتی استفاده میشود. مصرف مغز بادام کلسترول خون را پایین می آورد. مصرف مغز بادام باعث جلوگیری از بروز سرطان میشود. بادام دارای فیبر است. این فیبر باعث تقویت سیستم گوارشی میشود همچنین به پاکسازی لوله گوارشی کمک میکند. مغز بادام به دلیل داشتن فیبر بالا از بروز سرطان روده جلوگیری میکند. مصرف بادام باعث جلوگیری از رشد و پیشرفت سلول های سرطان سینه میشود.

مغز بادام دارای مقدار زیادی کلسیم است. به همین دلیل به تقویت بافت استخوانی و دندان ها کمک میکند. مصرف بادام از افزایش ناگهانی قند خون پس از خوردن غذا جلوگیری میکند. مصرف مغز بادام اینگونه به کنترل دیابت و قند خون کمک میکند.بادام غنی از ریبوفلاوین، منگنز و مس است که هر سه در تامین انرژی مورد نیاز بدن دخیل هستند. اگر از آن دسته از افراد هستید که در طول روز انرژی زیادی را صرف کار و فعالیت های روزانه میکنید حتما مصرف بادام را در رژیم روزانه خود قرار دهید.

برای اطلاع از قیمت بادام با مدیر فروش در تماس باشید.

فروش اینترنتی بادام

قیمت هر کیلو مغز بادام

بادام حاوی مقدار زیادی اسید فولیک است. یکی از خواص اسید فولیک این است که مصرف آن از رشد ناقص جنین در دوران بارداری جلوگیری میکند. به همین دلیل مصرف بادام در دوران بارداری میتواند بسیار مفید باشد. مصرف مغز بادام به رشد سلول های مغزی کمک میکند. بادام همچنین به دلیل داشتن فنیل آلانین، به انجام بهتر فرایند های مغزی کمک میکند. به طور کلی مصرف بادام باعث تقویت قدرت مغز میشود. بادام حاوی آهن است و مصرف آن باعث پیشگیری و یا درمان کم خونی میشود. مصرف بادام باعث احساس سیری میشود و اینگونه به مصرف وعده های غذایی اضافه نیازی نیست. مصرف بادام باعث مدیریت وزن و جلوگیری از چاقی میشود. کره بادام درختی یکی از مقوی ترین و انرژی زا ترین محصولات بادام درختی است. افرادی که به دنبال حجیم کردن عضلاتشان هستند، میتوانند از کره بادام درختی استفاده کنند. کره بادام درختی جایگزین مناسبی به جای کره بادام زمینی است زیرا کالری کمتر و مواد مغذی بیشتری دارد.

منیزیم موجود در کره بادام درختی، برای سیستم عصبی بسیار مفید است و باعث انقباض بهتر عضلات میشود. کره بادام درختی باعث تقویت بافت استخوانی و بهبود عملکرد سوخت و ساز بدن میشود. بادام درختی حاوی آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها به خنثی کردن رادیکال های آزاد در بدن کمک میکنند. رادیکال های آزاد در بدن در صورت خنثی نشدن باعث بروز بیماری های مختلفی میشوند. در حقیقت مصرف مغز بادام و فرآورده های ارگانیک آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف فرآوره های بادام مانند مغز بادام، پرک بادام، خلال بادام، کره بادام باعث افزایش هضم غذا در لوله گوارشی و بهبود عملکرد متابولیسم میشود. مصرف مغز بادام باعث افزایش هوشیاری و ضریب هوشی در کودکان میشود.

برای خرید مغز بادام و اطلاع از قیمت کره بادام درختی با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.