فروش انلاین پرک پسته در مرکز تخصصی تذرو انجام میشود. برای اطلاع از این محصول و خواص آن  همچنین آشنایی با نحوه سفارش محصول و تهیه ان مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید پرک پسته

خرید عمده پرک پسته

پرک پسته یکی از محصولات مغز پسته است که از لایه لایه کردن مغز پسته ی بدون پوسته به دست می آید. اندازه و طول پرک پسته بستگی به نوع پسته و اندازه مغز پسته دارد. هر چه رنگ پرک پسته به سبز نزدیک تر باشد مرغوب تر است. خواص پرک پسته کاملا با خواص مغز پسته یکی میباشد. بنابراین به بررسسی خواص مغز پسته میپردازیم. پرک پسته دارای مقدار زیادی پتاسیم میباشد. این محصول حاوی انواع کربوهیدرات ها، پروتئین ها، انواع ویتامین ها و اسید آمینه و چربی های سالم و فیبر های رژیمی است. پرک پسته غنی از مواد معدنی از جمله سدیم، آهن، کلسیم، روی ، منیزیم و مس است. پرک پسته درست مانند مغز پسته حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است. این محصول باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف پرک پسته باعث بهبود و حفظ سلامت قلب و تقویت آن میشود. مصرف مغز پسته از ایجاد لخته های خون در رگ ها و بروز سکته قلبی و مغزی جلوگیری میکند. مغز پسته دارای کالری کم و انرژی زیاد میباشد و مصرف آن برای افرادی که دارای رژیم غذایی هستند بسیار مناسب است. مصرف پرک پسته از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند.

پرک پسته به دلیل اینکه منبع خوبی از فیبر رژیمی میباشد، باعث تقویت لوله گوارشی و پاکسازی و بهبود عملکرد آن میشود. پرک پسته در بهبود هضم غذا موثر است. مصرف پرک پسته در جذب آهن در بدن موثر است و باعث درمان کم  خونی میشود و همچنین پیشگیری از بروز کم خونی جلوگیری میکند. مصرف پرک پسته باعث افزایش جریان خون میشود. این محصول تعداد هموگلوبین های خون را افزایش میدهد.

برای خرید پرک پسته با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.

قیمت پرک پسته

قیمت خرید پرک پسته

مغز پسته باعث تقویت نیروی جنسی میشود. انواع مغز پسته که پرک پسته از ان ها به دست می آید عبارتند از: پسته فندقی، پسته اکبری،پسته کله قوچی و پسته احمد آقایی. شهر کرمان و رفسنجان دو مرکز تولید مغز پسته در ایران هستند. پرک پسته حاوی انتی اکسیدان است. این محصول به همراه پرک پسته از افزایش ناگهانی قند خون پس از خوردن غذا جلوگیری میکند و اینگونه به تنظیم سطح قند خون و کنترل بیماری دیابت کمک میکند. پرک مغز پسته همچنین سطح فشار خون را در بدن تنظیم و کنترل میکند. این محصول خاصیت ضد التهابی دارد و باعث درمان هر گونه التهاب در هر قسمت از بدن میشود. پرک پسته حاوی مقادیر زیادی ویتامین ب 6 است و به همین دلیل باعث محافظت از نورون ها و سلول های عصبی در بدن میشود. پرک مغز پسته به دلیل داشتن مقدار زیادی اسید آمینه مفید، باعث تنظیم ضربان قلب و جلوگیری از بروز بیماری های قلبی میشود.

پرک پسته نقش مهمی در تقویت و حفط سیستم عصبی بدن دارد. پرک پسته سیستم ایمنی بدن را تقویت نموده و از بروز از انواع عفونت و سرطان ها جلوگیری میکند. پرک پسته برای تزئین غذا یا شیرینی جات و یا برای مصرف معمولی روزانه کاربرد دارد. پرک پسته غنی از پروتئین است و به همین دلیل یک تغذیه مناسب برای خانم های باردار میباشد. مصرف محصولات پسته همچنین به رشد عضله و بافت های بدن کودک کمک میکند. مغز پسته سطح چربی در بدن را در هنگام دوران بارداری کنترل میکند. مغز پسته از ابتلا به یبوست جلوگیری میکند. پرک پسته غنی از اسید چرب امگا3 میباشد که باعث رشد مغز کودک میشود.

برای اطلاع از قیمت پرک پسته با مدیریت فروش در تماس باشید.