در مرکز تذرو، خرید اینترنتی فرآورده های بادام درختی با قیمت مناسب و کیفیت بالا امکان پذیر است. برای اطلاع بیشتر از نحوه سفارش محصولات و خواص هر یک از آن ها با مقاله زیر همراه باشید.

خرید مغز بادام

خرید اینترنتی مغز بادام درختی

بادام یک محصول مفید و مقوی و میوه ی درخت بادام است. این محصول عضو ثابت آجیل ایرانی است. بادام دارای خواص زیبایی و تغذیه ای بسیاری است. تعداد زیادی از افراد آسیا بادام را برای زیباتر کردن پوست و مو مناسب میدانند. عصاره یا روغن بادام امروزه ماده اولیه برای ساخت بسیاری از مواد آرایشی، زیبایی و بهداشتی کاربرد دارد. بادام برای درمان بیماری هایی مثل دیابت و سرطان نیز مفید است.

مصرف بادام کلسترول خون را پایین می آورد. طبق آزمایشات انجام شده، افرادی که بادام مصرف میکنند کلسترول خون کمتری دارند. و این برای سلامتی قلب و عروق بسیار مفید است. بادام با کاهش دادن کلسترول از رسوب چربی در رگ های قلب جلوگیری میکند. در بادام مقدار زیادی فیبر وجود دارد. این فیبر باعث سم زدایی طبیعی در بدن میشود.

همچنین این فیبر به حرکت های لوله گوارشی و هضم بهتر غذا کمک میکند. بادام همچنین به پاکسازی دستگاه گوارشی میپردازد. افرادی که بادام مصرف میکنند، از خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ در امان هستند .مغز بادام به دلیل داشتن انواع ویتامین و فلانوئید ها از پیشرفت و رشد سلول های سرطان سینه جلوگیری میکند.

بادام به داشتن کلسیم زیاد معروف است بنابراین مصرف بادام باعث تقویت استخوان ها و دندان ها و استحکام آنها میشود. مصرف بادام از افزایش ناگهانی قند خون جلوگیری میکند و سطح قند خون را تنظیم میکند. بنابراین مصرف بادام برای افراد دیابتی که پس از مصرف غذا قند خونشان زیاد میشود بسیار مفید است. بنابراین مصرف مغز بادام باعث کنترل بیماری دیابت میشود.

فروش کره بادام درختی

قیمت کره بادام درختی

کره بادام درختی فواید بسیار بیشتری نسبت به کره بادام زمینی دارد. کره بادام درختی غنی از انواع پروتئین ها، ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای بدن است. از طرفی کالری و چربی موجو در کره بادام درختی بسیار کمتر از کره بادام زمینی است. کره بادام درختی حاوی منیزیم است. منیزیم باعث حفظ سلامت و ضربان منظم قلب میشود. همچنین در تنظیم چرخه خواب به افرادی که دچار بیخوابی میشوند کمک میکند. در کره بادام درختی ویتامین E وجود دارد به مقدارش بسیار زیاد است. این ویتامین حاوی آنتی اکسیدان میباشد که اثر رادیکال های آزاد را خنثی میکند. رایکال های آزاد باعث بروز بسیاری از بیماری ها در بدن میشوند.

در هر 22 عدد مغز بادام 4 گرم فیبر وجود دارد. این فیبر به کنترل سطح کلسترول، سطح قند خون و سطح فشار خون کمک میکند. کره بادام درختی یک انرژی زای مقوی است و حاوی چربی های سالم است و مواد مغذی بسیار زیادی را در خود دارد. ساخت اسنک کره بادام زمینی میتواند یک میان وعده مقوی و انرژی زا را به شما بدهد. خوردن کره بادام درختی در وعده صبحانه انرژی لازم برای فعالیت های روزانه را فراهم میکند. حتی اگر برای صبحانه وقت ندارید یک قاشق غذا خوری کره بادام درختی میتواند از ضعف کردن جلوگیری کند. مصرف کره بادام درختی باعث افزایش و حفظ انرژی لازم برای فعالیت های روزانه میشود.

اگر قبلا کره بادام زمینی در رژیم غذایی خود داشته اید بهتر است آن را با کره بادام درختی جایگزین کنید. با این جایگزینی شما میزان ویتامین و مواد مغذی بیشتری را جذب بدن خود خواهید کرد و از طرفی کالری کمتری برای جلوگیری از بروز چاقی دریافت میکنید. فروشگاه تذرو، عرضع کننده کره بادام درختی اصل با ضمانت است. برای سفارش و اطلاع از قیمت با مدیر فروش در تماس باشید.فرآورده مغز بادام