خرید اینترنتی فرآورده های بادام در این سایت امکان پذیر است. برای آشنایی با خواص بادام و فرآورده های آن مانند خلال بادام با مقاله زیر همراه باشید.

خرید فراورده بادام

قیمت خلال بادام

بادام محصولی مغذی از باغ های درخت بادام است. این فرآورده برای سلامتی و زیبایی مفید و موثر است. با مصرف بادام میتوان با بیماری هایی مانند سرطان و دیابت مبارزه کرد. بادام کلسترول خون را پایین می آورد. در نتیجه از تجمع کلسترول در رگ ها و بروز سکته قلبی جلوگیری میکند.

مصرف بادام به سم زدایی بدن کمک کرده و به هضم بهتر غذا کمک میکند. به دلیل وجود فیبر بالا در بادام، خطر بروز سرطان کاهش می یابد. بادام کلسیم زیاد را در خود دارد. مصرف بادام سطح قند خون را تنظیم میکند.

بادام انرژی زا میباشد و تقویت کننده بدن است. افرادی که در طول روز فعالیت بدنی بالایی دارند بهتر است بادام را در برنامه غذایی خود قرار دهند. یکی از مواد معدنی لازم برای بدن مادران هنگام بارداری اسسید فولیک است. اسید فولیک به رشد کامل نوزاد کمک میکند.

بادام حاوی اسید فولیک است که مصرف آن باعث رشد سالم جنین در بدن مادر میشود. مصرف بادام قدرت مغز و حافظه را افزایش میدهد. بادام باعث رشد سلول های مغزی شده و به انجام فرآیند های شیمیایی مغز کمک میکند. مصرف بادام یک اقدام پیشگیرانه برای بروز کم خونی است.

به دلیل وجود کلسیم بالا در بادام، مصرف آن باعث تقویت استخوان ها و دندان ها میشود. بادام از پوکی استخوان جلوگیری میکند. مصرف بادام باعث کنترل وزن مییشود. به دلیل مغذی بودن بادام، مصرف آن باعث میشود فرد احساس سیری کند. بادام باعث افزایش حجم عضلات میشود و از بیماری های قلبی جلوگیری میکند.

مصرف بادام باعث تنظیم سوخت و ساز بدن میشود و به بهبود بافت استخوانی کمک میکند. آنتی اکسیدان های موجود در بادام باعث شده تا مصرف آن سیستم ایمنی را تقویت کند. آنتی اکسیدان ها باعث از بین رفتن رادیکال های آزاد میشوند و اینگونه از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری میکند.

خرید فراورده بادام

خواص بادام برای سلامتی

مصرف بادام باعث افزایش قدرت متابولیسم و هضم غذا میشود. پروتئین های موجود در بادام سطح هوشیاری را بالا میبرند و باعث بهبود رباط ها و بافت های آسیب دیده میشوند. مصرف بادام خستگی را از بین میبرد.

یکی از مواد معدنی موجود در بادام پتاسیم است که باعث افزایش سطح حافظه میشود. مصرف بادام حرارت زیاد بدن را فرومینشاند. بادام دارای خاصیت سم زدایی طبیعی است.

بادام همچنین برای پوست و مو نیز بسیار مفید است. بادام مشکلات پوستی را درمان میکند. مصرف بادام برای درمان انواع جوش موثر است. بادام از بروز پیری زودرس جلوگیری میکند و مانع پیری پوست میشود. بادام پوست را از ناخالصی ها خالی میکند و بهبود دهنده چین و چروک است.

از بادام و روغن آن برای تقویت و تغذیه موها استفاده میشود. افزایش رشد مو یکی از خواص روغن بادام است. مصرف روغن بادام ریزش موی سر را متوقف میکند.

خرید فرآورده بادام

خرید اینترنتی فراورده های بادام

در این سایت خلال بادام به صورت بسته بندی شده و بهداشتی به سراسر کشور عرضه میشود. برای تهیه خلال بادام خانگی ابتدا مغز بادام را در آورده و در آب جوش قرار میدهیم. بعد از گذشت 5 دقیقه مغز ها را خارج کرده و به کندن پوست آن مشغول میشویم. سپس با یک چاقو آن را خلال میکنیم. در کارخانه های بزرگ برای خلال کردن بادام و انجام مراحل ذکر شده از دستگاه های تخصصی استفاده میشود.

از خلال بادام میتوان در کنار غذا یا دسر یا شیرینی و کیک پزی استفاده کرد. برای سفارش خلال بادام میتوانید با مدیر فروش در تماس باشید.