خرید اینترنتی خلال پسته درجه یک در مرکز فروشگاهی تذرو امکان پذیر است. برای اطلاع بیشتر از این محصول و کابرد های آن و خواص بی نظیر پسته با مقاله زیر همراه باشید.

خرید خلال پسته

در میان آجیل های ایرانی پسته از محبوبیت خاصی برخوردار است. علاوه بر طعم فوق العاده این میوه، خواص آن نیز مورد توجه مصرف کنندگان است. پسته غنی از انواع مواد مغذی لازم برای عملکرد صحیح بدن است. میزان پتاسیم موجود در پسته با پتاسیم موجود در پرتقال برابری میکند.

کرمان و رفسنجان دو مرکز اصلی تولید و صادرات پسته در ایران هستند. پسته در ایران انواع مختلفی دارد: پسته کله قوچی، پسته فندقی، پسته اکبری و پسته احمد اقایی. پسته تشکیل شده از کربوهیدرات ها، پروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه است.

شاید تا به حال در باره خواص پوست درخت پسته یا حتی پوست روی مغز پسته نشنیده باشید. اما در این مقاله میخواهیم در رابطه با خواص مغز پسته صحبت کنیم زیرا 90 درصد از خواص پسته در مغز آن جمع شده است. مغز پسته به جذب اهن کمک میکند و از این طریق کم خونی را درمان میکند.

پسته به تقویت مغز و حافظه کمک میکند. مصرف پسته نیروی جنسی را تقویت میکند. پسته باعث تقویت معده میشود. مصرف پسته به آرامش اعصاب کمک میکند. مغز پسته مجرا های کبد را پاکسازی میکند. خاصیت آنتی کسیدانی پسته باعث شده تا خوردن آن به تقویت نیروی جنسی کمک کند.

خرید خلال پسته

مصرف پسته باعث سیری زود هنگام شده و اینگونه به کنترل وزن کمک میکند. مصرف پسته از برور بیماری ماکولا د سالمندان جلوگیری میکند. ماکولا یک بیماری ات که شبکیه چشم را درگیر میکند. مصرف پسته در هضم بهتر غذا کمک میکند. اما اگر پسته را به مقدار زیاد مصرف کنید میتواند به لوله گوارشی آسیب بزند.

پسته دارای فیبر رژیمی است که باعث بهبود عملکرد سیستم گوارش میشود. مصرف پسته علاوه بر تامین آهن به جذب آهن در بدن نیز کمک میکند. مغز پسته باعث افزایش تعداد هموگلوبین ها و افزایش جریان خون میشود. پسته نیروی جنسی را تقویت میکند.

پسته خاصیت ضد التهابی درد و التهاب را در هر قسمت بدن کاهش میدهد. مصرسف پسته باعث محفظت از نورون ها و سلول های عصبی میشود. پسته سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. پسته علاوه بر سلامت بدن به سلامت پوست و مو نیز کمک میکند.

پسته به تحریک رشد و تقویت مو میپردازد. مصر پسته انعطاف پذیری مو را زیاد میکند و باعث بهبود ریزش مو میشود. پسته به رفع چین و چروک پوست کمک میکند از از بروز پیری زود رس در پوست جلوگیری میکند. پسته روشن کننده طبیعی پوست است و به حفظ سلامت پوست کمک میکند.

مصرف پسته خطر ابتلا به عفونت را کاهش میدهد. پسته از یبوست جلوگیری میکند. پسته مانند ماهی حاوی امگا3 میباشد که به رشد سلول های مغزی خصوصا در کودکان کمک بزرگی میکند. مرکز فروشگاهی اینترنتی تذرو عرضه کننده انواع فراورده های پسته تازه است.

پسته به صورت یک میان وعده مقوی در طول روز قابل استفاده است. در فروشگاه ما اشکال مختلف پسته از جمله خلال پسته، پودر پسته، گرانول پسته و پرک پسته موجود است.

از پسته در سالاد، غذا و شیرینی پزی استفاده میشود. مصرف بیش از اندازه پسته ممکن است باعث بروز مشکلات گوارشی و یا چاقی شود. مصرف روزانه یک مشت پسته برای بهره بردن از خواص آن کافی میباشد.

جویدن پوست روی مغز پسته باعث درمان عفونت ها و زخم های داخل دهان میشود. برای تولید خلال پسته در خانه کافی است مغز پسته را جدا نموده چند دقیقه آن را در آب جوش قرار دهید تا پوست آن سست شود. سپس آن را جدا کرده و شروع به خلال کردن مغز پسته با کارد یا چاقو میکنیم. برای سفارش فرآورده های پسته با مدیر فروش در ارتباط باشید.