مرکز تذرو، مرکز خرید اینترنتی و حضوری خلال بادام تازه میباشد. منظور از خلال بادام که در این مرکز به فروش میرسد خلال بادام درختی میباشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. برای اطلاع از این محصول و خواص و کاربرد های آن با مقاله زیر همراه باشید.

خرید خلال بادام

فرآورده های بادام درختی

بادام یکی از اعضای پرطرفدار آجیل ایرانی است. این محصول میوه درخت بادام است و طعم آن بسیار لذیذ میباشد. همانطور که میدانید ارزش غذایی و تغذیه ای بادام بسیار بالا میباشد. اما بادام علاوه بر خواص تغذیه ای دارای خواص دارویی و درمانی نیز میباشد. از عصاره بادام برای ساخت محصولات دارویی و همچنین محصولات زیبایی نیز استفاده میشود. بادام خاصیت زیبایی نیز برای پوست و مو را دارد. بادام منبع غنی از چربی های مفید و غیر اشباع است. مصرف بادام باعث تنظیم کلسترول خون میشود. مصرف بادام از بروز بیماری سرطان جلوگیری میکند. این محصول سرشار از فیبر است. فیبر موجود در مغز بادام باعث سم زدایی طبیعی بدن میشود.

فیبر موجود در مغز بادام همچنین به تقویت روده ها و سیستم گوارشی بدن کمک میکند. مصرف بادام به دلیل وجود فیبر باعث پاکسازی لوله گوارشی میشود. طبق یک تحقیق گروهی مصرف بادام باعث جلوگیری از بروز سرطان روده بزرگ میشود. این محصول همچنین از رشد سلول های سرطان سینه و پشرفت آنها جلوگیری میکند. بادام حاوی مقدار زیادی کلسیم است. به همین علت مصرف آن باعث تقویت بافت استخوانی و دندان ها میشود. مصرف بادام از افزایش ناگهانی قند خون پس از خوردن غذا جلوگیری میکند. این محصول به این شکل به کنترل سظح قند خون کمک میکند. مغز بادام غنی از منگنز است. منگنز به همراه مس در تولید انرژی بدن موثر هستند. اگر جزء آن دسته افرادی هستید که در طول روز همواره در حال جنب و جوش هستید و انرژی زیادی مصرف میکنید مصرف بادام را در طول روز به شما پیشنهاد میکنیم. مغز بادام یک انرژی زای طبیعی بسیار مقوی میباشد.

خرید خلال بادام

خرید خلال بادام تازه

خلال بادام از مغز بادامی که پوست قهوه ای آن جدا شده و به صورت پرک در آمده است حاصل میشود. خلال بادام را در خانه نیز میتوان ساختخ اما زمان و حوصله ی زیادی را میطلبد. در کارخانجات تولید خلال بادام پرک بادام به کمک دستگاه های تخصصی به صورت بهداشتی به صورت خلال بادام در آمده و بسته بندی میشود. خلال بادام برای تزئین غذا و کیک و شیرینی مورد استفاده قرار میگیرد. خواص خلال بادام درست مانند خواص مغز بادام درختی میباشد.

مغز بادام حاوی اسید فولیک است. اسید فولیک در هنگام بارداری از بروز نقص در جنین جلوگیری میکند. به همین دلیل مصرف مغز بادام به عنوان منبع غنی از اسید فولیک به خانم های باردار توصیه میشود. در بادام مواد معدنی و پروتئین و ویتامین ها و مواد مغذی لازم برای بدن وجود دارد. مصرف بادام و فرآورده های آن مانند خلال بادام، باعث تقویت و رشد سلول های مغز میشود. بادام حاوی ماده ی فنیل آلانین است که به بهبود فرآیند های شیمیایی کمک میکند. مصرف مغز بادام و خلال بادام در درمان کم خونی کمک میکند. این محصول باعث حجیم شدن طبیعی عضلات شده و باعث کاهش کلسترول و جلوگیری از بروز بیماری های قلبی میشود.

در مغز بادام و خلال بادام مقداری منیزیم وجود دارد که برای سیستم عصبی و آرامش اعصاب مفید است. مصرف مغز بادام و فرآورده های حاصل از آن باعث بهبود انقباضات عضلات شده و همچنین به بهبود سیستم سوخت و ساز بدن کمک میکند. آنتی اکسیدان موجود در خلال بادام باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. محصولات بادام درختی باعث افزایش هضم و بهبود متابولیسم بدن میشوند.

مرکز تجاری تذرو عرضه کننده خلال بادام بسته بندی شده به صورت عمده و جزئی میباشد. برای سفارش محصول با مدیر بازرگانی در تماس باشید.