قیمت خلال بادام بسته بندی شده با بهترین کیفیت ممکن در این سایت قابل استعلام است. برای آشنایی با خواص بادام و خلال بادام و کاربرد های آنها با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت خلال بادام

خرید خلال بادام

بادام یکی از آجیل های مجبوب ایرانیان و حتی کشور های خارجی است. بادام علاوه بر خواص غذایی و دارویی برای زیبایی نیز مفید است. بادام یک میوه کوچک از درخت بادام است که از گذشته مصرف آن برا حفظ سلامت و زیبایی توصیه میشده است. مصرف بادام باعث کاهش کلسترول خون میشود.

بادام به سم زدایی در بدن میپزدازد و از بروز سرطان در بدن جلوگیری میکند. ضد سرطان بودن بادام به دلیل وجود فیبر بالا در آن است. همچنین وجود فیبر در بادام به هضم بهتر در لوله گوارشی کمک میکند. مصرف بادام برای درمان سرطان سینه بسیار مفید است.

مصرف بادام از افزایش ناگهانی قند خون بعد از خوردن غذا جلوگیری میکند و برای تنظیم سطح قند خون مفید است. مغز بادام برای افرادی که دائما در جنب و جوش هستند کارآمد است زیرا انرژی روزانه آن ها را تامین میکند. در بادام مقدار زیادی اسید فولیک موجود است.

اسید فولیک رشد جنین را در دوران حاملگی پشتیبانی میکند و باعث جلوگیری از بروز نقص در جنین میشود. با مصرف مغز بادام قدرت مغز بالا میرود و بادام موجب افزایش حافظه و تقویت آن میشود. مصرف بادام باعث عملکرد بهتر فرآیند های شیمیایی مغز میشود.

قیمت خلال بادام

خواص خلال بادام

مغز میوه ی بادام با افزایش تعداد گلبول های قرمز خون کم خونی را درمان میکند. تقویت استخوان ها و دندان ها یکی دیگر از خواص بادام میباشد. بادام به کنترل وزن و حفظ وزن ایده آل کمک میکند. مصرف چند دانه بادام باعث سیری میشود و باتنظیم متابولیسم بدن همراه است.

مصرف بادام باعث جلوگیری از بروز سکته قلبی میشود. بادام قلب و عروق را تقویت میکند. بادام برای سیستم عصبی و عضلات تقویت کننده است. مواد معدنی موجود در بادام نقش مهمی در عملکرد صحیح اعصاب و عضلات ایفا میکند. بادام به تقویت بافت استخوانی کمک میکند.

آنتی اکسیدان های موجود در بادام موجب تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف کره بادام میتواند 30 درصد از ویتامین های روزانه را تامین کند. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید بادام تب را کاهش میدهد. بادام و روغن بادام برای مراقبت از پوست و مو مفید هستند.

از روغن بادام میتوان در ماساژ بهره برد. این روغن به درمان انواع جوش کمک میکند. بادام ضد پیری است و تیرگی زیر چشم را از بین میبرد. همچنین برای رفع چین و چروک صورت روغن بادام مناسب است.بادام برای تقویت و تغذیه مو مفید است. روغن بادام باعث افزایش انعطاف پذیری و رشد موها میشود.

مصرف روغن بادام التهاب پوست سر را از بین میبرد و از سفید شدن زود هنگام موها جلوگیری میکند.

قیمت خلال بادام

قیمت خلال بادام

کشور هایی که بیشترین میزان تولید و صادرات بادام را در جهان دارند اسپانیا و ایالات متحده آمریکا میباشند. درخت بادام برای رشد به آفتاب و مقدار زیادی آب نیاز دارد. درخت بادام در برابر هوای سرد بسیار آسیب پذیر است.مصرف بادام از بروز بیماری آلزایمر جلوگیری میکند.

مصرف بادام از آسیب رسیدن به رگ ها و قلب جلوگیری میکند و مانع بروز حملات قلبی و مغزی میشود. بادام از چاقی مفرط جلوگیری میکند و به دلیل داشتن کلسیم زیاد برای بافت استخوانی مفید است. در این سایت بادام به صورت خلال شده و بسته بندی شده به مشتری ارائه میشود.

برای تهیه خلال بادام در خانه ابتدا آن را پنج دقیقه در آب جوش قرار میدهند و سپس پوست بادام را گرفته و آن را خلال میکنند. اما در کارخانه ها برای خلال کردن بادام از دستگاه ها استفاده میشود. برای سفارش خلال بادام با مدیر فروش در تماس باشید.