پرک پسته یکی از فرآورد های پسته می باشد. قیمت پرک پسته نسبت به خود پسته ارزان تر است و متقاضیان خاص خود را دارد. زمانی که فرآورده ای همچوم پرک پسته که از خود پسته ارزان تر است، بصورت عمده به فروش می رسد، بهترین قیمت و ارزان ترین قیمت را برای ما به ارمغان خواهد آورد.

پرک پسته ارزان

مرکز فروش فراورده پسته

از آنجا که مصرف پسته خواص بسیار زیادی دارد، استفاده از این آجیل پرخاصیت به همگان توصیه می شود.

با بالارفتن نرخ دلار و افزایش قیمت ها، قیمت تمام شده برای این خشکبار از کاشت تا تولید نیز افزایش یافته است.

اما با توجه به اینکه پرک پسته از تقسیم پسته درسته به حداقل 4 قسمت بدست می آید، این فرآورده علاوه بر حفظ خواص

و مزایای پسته، از قیمت مناسب تری نیز برخوردار است. این ویژگی از دلایل ارزان بودن پرک پسته محسوب می شود.

پرک پسته ارزان

فروش پرک پسته تازه

تازگی و مرغوبیت پسته یکی دیگر از عوامل مهم در امر فروش جهت تعیین قیمت پسته به حساب می آید.

در مراحل خرید و فروش پسته، زمانی که خریدار، پرک مغز پسته مورد نظر خود را انتخاب کرد، جویای قیمت می شود، زیرا   می داند که قیمت در تعیین سطح کیفی محصول از اهمیت بسیاری برخوردار است. اصولا قیمت تولید از قیمت فروش در بازار ارزان تر می باشد، زیرا در مرحله تولید هنوز واسطه ای وجود ندارد تا قیمت آنها را به نفع خود افزایش دهد و خریدار عمده این را به خوبی می داند.

پرک پسته ارزان

قیمت عمده پرک مغز پسته

پرک مغز پسته درجه یک در بازار ما دارای طرفداران زیادی می باشد. فروش عمده پرک مغز پسته به شیوه های مختلفی انجام می شود. با توجه به اینکه پخش عمده، قیمت ها را کاهش می دهد، لذا قطعا روزانه بر سطح تقاضای خریداران افزوده خواهد شد و در راستای آن تولید کننده پرک مغز پسته هم باید بر فعالیت های خود بیفزاید تا بتواند پاسخگوی متقاضیان خود باشد. لازم است بدانیم که پخش عمده از طریق فروشگاه ها و شرکت های پخش انجام می شود و مشتریان با پرداخت هزینه کمتری می توانند نیاز های خود را برطرف کنند.

پرک پسته ارزان

خرید پرک پسته ارزان

یکی از بزرگترین تولید کنندگان پسته در دنیا کشور عزیز ما ایران است که سالانه حجم بالایی از پسته و فرآورده های آن را به نقاط مختلف دنیا ارسال می‌نماید.
در ایران شهرهای مختلفی در امر تولید پسته فعالیت دارند. استان های کرمان ، خراسان ، سمنان ، یزد ، اصفهان و … به عنوان اصلی ترین مناطق تولید این محصول شناخته می‌شوند.

در فصل برداشت، این محصول در هر منطقه توسط مراکز فراوری موجود در همان استان فراوری و آماده فروش می‌شود.
ولی اصلی ترین و در واقع مرکز خرید و فروش این محصول، شهر بزرگ تهران است که توسط مراکز مختلفی انجام می‌شود.
شهر تهران به دلیل پایتخت بودن اکثر تجار خارجی و داخلی به این شهر مراجعه می کنند لذا بهترین موقعیت را برای فروش این محصول دارد.
اکثرکارخانه داران و تجار نیز به خاطر همین ویژگی، برای فروش پسته خود به مراکز تجاری در بازار تهران مراجعه می‌نمایند.

کارخانه داران از سراسر ایران در این بازار دفتر فروش داشته و در این بازار پاسخ گوی نیاز خریداران خارجی برای خرید محصول مورد نظرشان هستند.

مرکز تذرو فروشگاه اینترنتی فعال سراسری است که به پخش عمده و جزئی انواع فراورده های پسته به نقاط مختلف کشور میباشد. پرک پسته، خلال پسته، گرانول پسته و پودر پسته محصولاتی است که مرکز تذرو به عرضه آنها میپردازد. جهت سفارش هر یک از این محصولات با مدیر فروش در تماس باشید.