سایت تذرو، مرکز خرید فراورده های بادام و پسته از جمله مغز بادام، پرک بادام، خلال بادام، مغز پسته، پودر پسته، گرانول پسته، پرک پسته و خلال پسته به صورت عمده و جزئی میباشد. برای آشنایی با این فرآورده ها مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید فرآورده بادام

خرید فرآورده های بادام

بسیاری از افراد امروزه میدانند که بادام خواص زیبایی و ارزش تغذیه ای بالایی دارد. بادام و فرآورده هایی که از آن مشتق میشوند برای سلامت عمومی بدن بسیار مفیدند. مغز بادام کلسترول خون را پایین می آورد. در این باره آزمایشی طراح و انجام شد که آیا بادام واقعا چنین خاصیتی دارد؟ در این آزمایش فردی که بادام را در رژیم غذایی خود قرار داده بود کلسترول خون پایین تری نسبت به فردی که بادام مصرف نکرده بود داشت.

مغز بادام حاوی فیبر بسیاری است ین فیبر باعث جلوگیری از بروز سرطان روده بزرگ میشود. همچنین فیبر موجود در مغز بادام باعث سم زدایی طبیعی در بدن میشود. مصرف بادام و کره بادام درختی باعث پاکسازی سیستم گوارشی میشود. مغز بادام از رشد و پیشرفت سلول های سرطان سینه جلوگیری میکند. مغز بادام دیابت را کنترل کرده و از بروز دیابت جلوگیری میکند. مغز بادام و کره بادام درختی انرژی بدن را بسیار بالا میبرند. اگر از آن دسته افرادی هستید که روزانه فعالیت زیادی دارند مصرف بادام یا کرده بادام درختی را به شما توصیه میکنیم.

کره بادام درختی جایگزین مناسبی برای کره بادام زمینی است. کره بادام درختی چربی و کالری بسیار کمتری نسبت به کره بادام زمینی دارد. همچنین مواد مغذی موجود در کره بادام درختی بسیار بیشتر از کره بادام زمینی است. بادام سذشار از منگنز، آهن و مس است. بنابراین انرژی زیادی دارند و کم خونی را درمان میکند. مغز بادام حاوی اسید فولیک است. اسید فولیک ماده ای است که در دوران بارداری باعث رشد کامل و بی نقص جنین میشود. پس خانم های باردار میتوانند با مصرف مغز بادام یا فرآورده های بادام از نقص نوزاد در هنگام بارداری جلوگیری کنند.

مصرف مغز بادام باعث افزاییش حافظه و قدرت مغز میشود. بادام به رشد سلولهای مغز کمک میکند و چون حاوی فنیل آلانین است به بهبود فرآیند های شیمیایی مغز میپردازد. کلسیم موجود در مغز بادام باعث تقویت دندان ها و استخوان های بدن میشود.

خرید فراورده پسته

مرکز فروش فرآورده های پسته

پسته یکی از اعضای ثابت آجیل های ایرانی است. پتاسیم موجود در پسته از پتاسیم موجود در پرتقال بیشتر است. پسته به دلیل داشتن مقدار زیادی مواد مغذی آن هم در حجمی کوچک، دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. کرمانشاه و رفسنجان دو قطب مهم تولید پسته در ایران هستند. انواع پسته در ایران عبارتند از: پسته کله قوچی، پسته ی احمد آقایی، پسته اکبری و پسته فندقی. یکی از فرآورده های مغز پسته کره ی پسته است که از پودر کردن و برشته کردن مغز پسته تولید میشود. کره پسته بسیار مقوی و انرژی زاست و تمام خواص مغز پسته خام را در خود دارد. برای تولید کره پسته معمولا از پسته در بسته استفاده میکنند. زیرا پسته بسته روغن طبیعی پسته را درون خود حفظ میکند.

مغز پسته حاوی انواع پروتئین ها، کروهیدرات ها اسید های آمینه، چربی های سالم و فیبر های رژیمی است. همچنین پسته حاوی انواع مواد معدنی مثل پتاسیم، آهن، کلسیم، روی و مس است. پسته خواص آنتی اکسیدانی دارد و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. پسته و کره پسته هر دو بسیار مقوی و انرژی زا هستند.مصرف محصولات پسته باعث حفظ سلامت قلب میشوند. مصرف پسته از بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. این محصول به جذب آهن و رفع کم خونی همچنین به بهبود هاضمه کمک میکند.

برای اطلاع از قیمت محصولات و سفارش عمده و جزئی با مدیر فروش در تماس باشید.