فروشگاه تخصصی تذرو، مرکز خرید پودر مغز پسته درجه یک و تازه و مرغوب میباشد. برای اطلاع بیشتر در رابطه با این محصول و خواص آن و همچنین نحوه سفارش پودر پسته و سایر فراورده های مغز پسته و تهیه آن ها با مقاله زیر همراه باشید.

خرید پودر پسته

خرید پودر مغز پسته

پودر پسته یکی از فرآورده های ارگانیک مغز پسته است. که کیفیت آن به کیفیت مغز پسته ای که پودر شده است بستگی دارد. پودر پسته از خرد و آسیاب کردن مغز پسته به دست می آید. یکی از نشانه های مرغوب بودن پودر پسته نبودن خرده های پوست پسته در آن و کاملا خاص بودن پودر پسته میباشد. پودر پسته مرغوب رنگ سبز پر رنگ دارد و رنگ آن رو به زردی نمیرود. یکی دیگر از نشانه های مرغوب بودن پودر پسته ارگانیک و طبیعی بودن آن است. یعنی فاقد هر گونه افزودنی شیمیایی باشد.

پودر پسته اصل و مرغوب، تمام خواص مغز پسته را در خود دارد. از پودر پسته برای تزئین خوراکی ها، غذا ها و کیک و شیرینی یا بستنی استفاده میشود. خواص پودر پسته دقیقا مانند خواص مغز پسته است. مغز پسته به دلیل داشتن انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن، از جملع انواع ویتامین ها، انواع پروتئین ها و مواد معدنی دارای ارزش غذایی بسیار بالایی میباشد. این محصول نه تنها ارزش غذایی بالایی دارد، بلکه خاصیت دارویی و درمانی نیز دارد. از روغن پسته و برای تقویت و سلامت و زیبایی پوست و مو نیز استفاده میشود. انواع مغز پسته در ایران شامل چهار دسته میباشند: پسته فندقی، پسته کله قوچی، پسته اکبری و پسته ی احمد آقایی. شهر های کرمان و رفسنجان دو قطب مهم تولید پسته در ایران هستند.پودر پسته حاوی انواع کربوهیذرات ها، اسید های آمینه، چربی های سالم و فیبر های رژیمی است. پودر پسته غنی از مواد معدنی شامل کلسیم، آهن، مس، روی و سدیم و پتاسیم است.پودر پسته درست مانند مغز پسته خواص آنتی اکسیدانی قوی دارد و برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است.

برای خرید پودر مغز پسته با مدیریت فروش مرکز تذرو در تماس باشید.

خرید پودر پسته

قیمت پودر پسته درجه یک

پودر پسته باعث بهبود سلامت قلب و تقویت قلب میشود. این محصول باعث کنترل چاقی و مدیریت وزن میشود. پودر پسته کالری کم و انرژی زیادی را در خود ذخیره دارد. مصرف پودر پسته از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. پودر پسته عامل خوبی برای بهبود هضم در دستگاه گوارشی میشود. پودر پسته منبعی غنی از فیبر رژیمی است که باعث بهبود عملکرد لوله گوارشی و پاکسازی لوله گوارشی میشود. پودر مغز پسته حاوی آهن است و به درمان کم خونی و پیشگیری از کم خونی کمک میکند. این محصول برای تقویت قوای جنسی نیز مناسب میباشد. پودر پسته با تنظیم سطح قند خون به کنترل و بهبود بیماری دیابت کمک میکند. این محصول همچنین باعث تنظیم سطح فشار خون نیز میشود. مغز پسته دارای خاصیت ضد التهابی دارد و به درمان هر گونه التهاب در هر قسمت از بدن کمک میکند.

مصرف پودر پسته به دلیل اینکه دارای مقادیر بالایی از ویتامین ب6 است، باعث حفاظت از نورون ها و سیستم عصبی میشود. مصرف پودر پسته برای تنظیم ضربان قلب و تقویت عروق بسیار مفید است. این محصول نقش مهمی در حفظ سیستم عصبی بدن ایفا میکند. مصرف پودر پسته باعث تقویت سیستم عصبی بدن میشود و باعث جلوگیری از ابتلا به انواع عفونت و سرطان میشود. پودر پسته برای تقویت بدن خانم های باردار بسیار مفید است. همچنین این محصول باعث تقویت رشد عضله و بافت های بدن کودکان میشود. پودر پسته باعث درمان یبوست میشود.

برای اطلاع از قیمت پودر پسته درجه یک با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.