مرکز فروشگاهی آنلاین تذرو، مرکز فروش و تجارت انواع فرآورده های پسته از جمله کره پسته، گرانول پسته، پرک پسته، خلال پسته و سایر فرآورده های پسته مانند روغن پسته میباشد. برای اطلاع از این فرآورده ها و نحوه سفارش و تهیه آن ها از مرکز تذرو با مقاله زیر همراه باشید.

تجارت کره پسته

فروش اینترنتی کره پسته

کره پسته را میتوان به راحت تهیه و مصرف نمود. پسته عضو ثابت آجیل ایرانی  است. میزان پتاسیم موجود در مغز پسته از پرتقال بیشتر است. پسته میوه ی یک درخت گرمسیری است. رفسنجان و کرمان دو قطب پسته تولید و صادرات پسته مرغوب در ایران میباشد. پسته به دلیل داشتن مواد مغذی و طعم لذیذ طرفداران بسیاری دارد.

مغز پسته حاوی آهن است و کم خونی را برطرف میکند. پسته تقویت کننده مغز و حافظه است و سرفه را بهبود میبخشد. خواصی که در اینجا برای پسته بیانن  میشود خواص مغز پسته خام است. توصیه میشود برای بهره برداری از خواص پسته از پسته خام استفاده کنید. پسته معده را تقویت میکند و برای آرامش اعصاب مفید است. از مغز پسته برای باز کردن مجاری کبد استفاده میشود.

پسته برای آرامش قلب و تقویت قلب مفید است. مصرف پسته باعث آرامش اعصاب میشود. پسته برای درمان اسهال مفید است. پسته حاوی انواع ویتامین ها، کربوهیدرات ها و پروتئین ها است همچنین مواد معدنی مورد نیاز بدن را در خود دارد. مغز پسته نیرو ی جنسی را تقویت میکند و برای بالابردن نیروی ایمنی بدن مفید است.

پسته خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. آنتی اکسیدان ها در  بدن رادیکال های آزادی را که باعث بیماری میشوند خنثی میکنند. مصرف پسته به مدیریت وزن کمک میکند. مصر مقدار کمی پسته باعث سیری شده و از خوردن غذای اضافه جلوگیری میکند. به این شکل از بروز چاقی جلوگیری میکند. پسته باعث کمک به هضم بهتر غذا میشود و مصرف آن کم خونی را درمان میکند.جالب است بدانید که مغز پسته باعث تنظیم سطح چربی خون و کلسترول خون میشود. پسته خاصیت ضد التهابی دارد.

تجارت پرک پسته

خرید عمده پرک پسته

از آنجا که مصرف پسته خواص بسیار زیادی دارد، استفاده از این آجیل پرخاصیت به همگان توصیه می شود.با بالارفتن نرخ دلار و افزایش قیمت ها، قیمت تمام شده برای این خشکبار از کاشت تا تولید نیز افزایش یافته است.اما با توجه به اینکه پرک پسته از تقسیم پسته درسته به حداقل 4 قسمت بدست می آید، این فرآورده علاوه بر حفظ خواصو مزایای پسته، از قیمت مناسب تری نیز برخوردار است. این ویژگی از دلایل ارزان بودن پرک پسته محسوب می شود.

 

تازگی و مرغوبیت پسته یکی دیگر از عوامل مهم در امر فروش جهت تعیین قیمت پسته به حساب می آید.در مراحل خرید و فروش پسته، زمانی که خریدار، پرک مغز پسته مورد نظر خود را انتخاب کرد، جویای قیمت می شود، زیرا   می داند که قیمت در تعیین سطح کیفی محصول از اهمیت بسیاری برخوردار است. اصولا قیمت تولید از قیمت فروش در بازار ارزان تر می باشد، زیرا در مرحله تولید هنوز واسطه ای وجود ندارد تا قیمت آنها را به نفع خود افزایش دهد و خریدار عمده این را به خوبی می داند.

 

پرک مغز پسته درجه یک در بازار ما دارای طرفداران زیادی می باشد. فروش عمده پرک مغز پسته به شیوه های مختلفی انجام می شود. با توجه به اینکه پخش عمده، قیمت ها را کاهش می دهد، لذا قطعا روزانه بر سطح تقاضای خریداران افزوده خواهد شد و در راستای آن تولید کننده پرک مغز پسته هم باید بر فعالیت های خود بیفزاید تا بتواند پاسخگوی متقاضیان خود باشد. لازم است بدانیم که پخش عمده از طریق فروشگاه ها و شرکت های پخش انجام می شود و مشتریان با پرداخت هزینه کمتری می توانند نیاز های خود را برطرف کنند. برای تهیه کره پسته و پرک پسته یا سایر فرآورده های پسته با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.