گرانول پسته تذرو

مجموعه تَذَرو را بیشتر و بهتر بشناسید

تذرو هرگز ریشه های خودرا فراموش نمیکند

مجموعه تذرو عنفوان فعالیت خود را در باغات و مزارع پسته از کاشت و داشت گرفته تا برداشته محصول به صورت موروثی از پدر به پسر را طی چند دهه در قطب اصلی و بزرگترین پایتخت تولید پسته ی جهان که دارای بزرگترین جنگل مصنوعی دنیاست را تجربه کرده و سپس جهت جلوگیری از خام فروشی این محصول و ارج نهادن به ارزشمندترین رستنی که نظام طبیعت به عنوان چشم روشنی به ما بخشیده به منظور و مقصود کارافرینی و رساندن و معرفی ان به جایگاه واقعی خود از سال 1380 فعالیت رسمی خود را در بخش تولید و فرآوری اغاز نمود .
لذا سعی بر ان شد که هرساله محصولی جدید با کیفیت بسیار مطلوب از مغز دانه های خوراکی وارد بازار کنیم که یکی از سیاست گذاری های مجموعه بوده است . افزون بر فراوری مغز پسته ، فراوری بر روی مغز های دیگر از قبیل : بادام درختی ، بادام زمینی و …. تمثیل های دیگر است .
این مجموعه مفتخر است که از بدو شروع بیش از نیمی از فعالیت تجاری خود را با صادرکنندگان و بازرگانان طراز اول کشور در تعامل و همکاری دو سویه بوده و هست .
این مجموعه با رویکرد علمی پژوهشی تحقیقاتی در مقوله ی تولید و در نهایت به لطف خداوند باری تعالی ، پشتکار و تلاش مستمر خود در دستیابی به فرمولاسیون فراوری اختصاصی خود در جهت رسیدن به این مهم یعنی افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده ی محصول برای مصرف کننده مزید بر به کار گیری نیرو ها و پرسنل متخصص و دلسوز ، ماشین الات اتوماتیک و دستگاه های با مکانیزم پیشرفته از دیرباز به دنبال فراهم اوردن محیطی زیبا و کارا ، همچنین بهداشتی بوده که خوشبختانه موفق به اخذ گواهی و مجوزهای بهداشتی و استاندارد های روز کشور شده است که مستندات ان در وبسایت قابل ملاحظه میباشد .
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم

خلاقیت در بسته بندی

در اینجا توضیحاتی درباره محصولات داده می شود که بهتر است همراه با عکس باشد.

قدرت تأمین بالا و سرعت در تحویل سفارش

در اینجا توضیحاتی درباره نحوه فعالیت داده می شود.

آخرین مقالات ارسالی تذرو

برخی از همکاران، شرکا و مشتریان ما