گرانول پسته تذرو

مجموعه تَذَرو را بیشتر و بهتر بشناسید

تذرو هرگز ریشه های خودرا فراموش نمیکند

مجموعه تذرو عنفوان فعالیت خود را در باغات و مزارع پسته از کاشت و داشت گرفته تا برداشته محصول به صورت موروثی از پدر به پسر را طی چند دهه در قطب اصلی و بزرگترین پایتخت تولید پسته ی جهان که دارای بزرگترین جنگل مصنوعی دنیاست را تجربه کرده و سپس جهت جلوگیری از خام فروشی این محصول و ارج نهادن به ارزشمندترین رستنی که نظام طبیعت به عنوان چشم روشنی به ما بخشیده به منظور و مقصود کارافرینی و رساندن و معرفی ان به جایگاه واقعی خود از سال 1380 فعالیت رسمی خود را در بخش تولید و فرآوری اغاز نمود .
لذا سعی بر ان شد که هرساله محصولی جدید با کیفیت بسیار مطلوب از مغز دانه های خوراکی وارد بازار کنیم که یکی از سیاست گذاری های مجموعه بوده است . افزون بر فراوری مغز پسته ، فراوری بر روی مغز های دیگر از قبیل : بادام درختی ، بادام زمینی و …. تمثیل های دیگر است .
این مجموعه مفتخر است که از بدو شروع بیش از نیمی از فعالیت تجاری خود را با صادرکنندگان و بازرگانان طراز اول کشور در تعامل و همکاری دو سویه بوده و هست .
این مجموعه با رویکرد علمی پژوهشی تحقیقاتی در مقوله ی تولید و در نهایت به لطف خداوند باری تعالی ، پشتکار و تلاش مستمر خود در دستیابی به فرمولاسیون فراوری اختصاصی خود در جهت رسیدن به این مهم یعنی افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده ی محصول برای مصرف کننده مزید بر به کار گیری نیرو ها و پرسنل متخصص و دلسوز ، ماشین الات اتوماتیک و دستگاه های با مکانیزم پیشرفته از دیرباز به دنبال فراهم اوردن محیطی زیبا و کارا ، همچنین بهداشتی بوده که خوشبختانه موفق به اخذ گواهی و مجوزهای بهداشتی و استاندارد های روز کشور شده است که مستندات ان در وبسایت قابل ملاحظه میباشد .
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم

خلاقیت در بسته بندی

در اینجا توضیحاتی درباره محصولات داده می شود که بهتر است همراه با عکس باشد.

  ما چکار میکنیم

قدرت تأمین بالا و سرعت در تحویل سفارش

در اینجا توضیحاتی درباره نحوه فعالیت داده می شود.

  کار ما چیست

آخرین مقالات ارسالی ما

برخی از همکاران، شرکا و مشتریان ما