سایت فروشگاه تذرو، عرضه کننده های فرآورده های بادام و مرکز فروش مغز بادام درختی است. برای آشنایی با خواص مغز بادام و کره بادام درختی و اطلاع از نحوه سفارش با مقاله زیر همراه باشید.

فروش مغز بادام

فروش مغز بادام درختی

مغز بادام درختی یکی از محصولات ثابت در میان آجیل های ایرانی است. بادام خواص دارویی، زیبایی دارد و ارزش غذایی مغز بادام درختی بسیار بالا است. مغز بادام باعث کاهش کلسترول خون میشود. در یک آزمایش از دو فرد خواسته شد که یکی از آنها بادام را در رژیم غذایی خود قرار دهد و دیگری بادام مصرف نکند. بعد از یک هفته روی این دو فرد آزمایش هایی انجام شد که نشان میداد کلسترول خون فردی که بادام مصرف کرده پایین تر از فرد دیگر است.

در مغز بادام مقدار فیبر وجود دارد که باعث سم زدایی طبیعی بدن میشود. این فیبر همچنین باعث تقویت و پاکسازی سیستم گوارشی بدن میشود. فیبر بالای موجود در مغز بادام از بروز سرطان روده جلوگیری میکند و مانع پیشرفت سلول های سرطان سینه میشود. کلسیم موجود در مغز بادام زیاد است و مصرف مغز بادام باعث تقویت استخوان ها و دندان ها میشود. مصرف مغز بادام از افزایش ناگهانی قند خون پس از مصرف غذا جلوگیری میکند.

بادام غنی از مس و منگنز است که باعث تولید سطح بالا انرژی در بدن میشوند.اگر جزء افرادی هستند که در طول روز همیشه در حال جنب و جوش هستند همیشه بادام را مصرف کنید. مغز بادام حاوی اسید فولیک است. اسید فولیک نقش مهمی در رشد و مانل شدن اعضای بدن جنین در شکم مادر دارد. بنابراین مصرف مغ بادام برای تمام خانم های باردار توصیه میشود. مغز بادام باعث تقویت مغز و افزایش حافظه میشود. مصرف مغز بادام باعث رشد سلول های مغزی و بهبود فرآیند های شیمیایی در مغز است. آهن موجود در بادام کم خونی را برطرف میکند.

مصرف مقداری مغز بادام باعث احساس سیری میشود و باعث کم شدن وعده های غذایی میگردد. به این شکل مصرف مغز بادام از چاقی جلوگیری کرده و باعث مدیریت وزن بدن میشود. مغز بادام با کاهش کلسترول خون از بیماری های قلبی جلوگیری میکند. منیزیم موجود در بادام برای سیستم عصبی مفید است و به انقباض بهتر عضلات کمک میکند.

خرید کره بادام درختی

خرید کره بادام درختی

کره بادام درختی یکی از فرآورده های بادام درختی است که میتواند جایگزین خوبی برای کره بادام زمینی باشد. زیرا کره بادام زمینی مواد مغذی کمتری دارد، در ترکیب آن شکر وجود دارد و کالری آن بسیار بیشتر است و باعث چاقی میشود. مصرف کره بادام درختی به سوخت و ساز و متابولیسم بهتر بدن کمک میکند. کره بادام درختی آنتی اکسیدان بالایی دارد و به هضم بهتر غذا کمک میکند. این کره بسیار مقوی و انرژی زاست و به هضم بهتر کمک میکند.

همانطور که مغز بادام حاوی کلسیم زیاد است، کره بادام درختی نیز سرشار ز کلسیم است. اگر از دسته افرادی هستید که لبنیات مصرف نمیکنید مصرف کره بادام درختی را برای تامین کلسیم مورد نیاز بدنتان را به شما توصیه میکنیم. منیزیم موجود در کره بادام درختی به حفظ ریتم و ضربان قلب کمک میکند همچنین کلسترول و فشار خون را کنترل میکند. منیزیم همچنین به کنترل چرخه خواب کمک میکند و برای افرادی که دچار بیخوابی هستند مفید است.

کره بادام درختی که از مغز بادام درختی مشتق شده است سرشار از آنتی اکسیدان است. این آنتی اکسیدان ها باعث خنثی شدن رادیکال های آزاد در بدن میشوند. رادیکال های آزاد در صورت خنثی نشدن به سلول های بدن آسیب رسانده و باعث بروز بیماری های مختلف میشوند. مصرف کره بادام درختی هم انرژی بدن را بالا میبرد و هم باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشوند. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.