خرید اینترنتی کره پسته درجه یک در فروشگاه بزرگ فرآورده های پسته و بادام تذرو امکان پذیر است. برای آشنایی با کره پسته و خواص آن برای سلامتی بدن مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید اینترنتی کره پسته

قیمت کره پسته

کره پسته از مغز پسته خام تهیه شده است و تمام خواص پسته را در خود دارد. پسته میوه ی درختی است که در مناطق گرمسیری میروید. مغز پسته ارزش غذایی بسیاری دارد و طعمی لذیذ دارد. پسته میزان پتاسیم بالایی دارد. به گونه ای که پتاسیم موجود در پسته به اندازه پتاسیم یک پرتقال است. در ایران مراکز تولید پسته کرمان و رفسنجان است. در ایران چهار نوع پسته وجود دارد: پسته احمد اقایی، پسته کله قوچی، پسته فندقی و پسته اکبری.

مغز پسته حاوی انواع پروتئین، کربوهیدرات، چربی  سالم و فیبر و مواد معدنی است. پسته حاوی پتاسیم، آهن، سدیم، روی و مس است. مغز پسته برای باز کردن مجاری کبد مفید است. پسته باعث تقویت معده میشود. مصرف پسته باعث آرامش اعصاب میشود. مغز پسته برای تسکین سرفه و تقویت قلب و عروق مفید است. خوردن پسته باعث افزایش نیروی جنسی میشود. پسته اسهال را درمان میکند.

پسته خواص آنتی اکسیدانی دارد. پوسته های روی مغز پسته حاوی آنتی اکسیدان زیاد است. نقش آنتی اکسیدان ها در بدن تقویت نیروی ایمنی بدن است. آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد را خنثی میکند. رادیکال های آزاد عامل بروز بیماری های مختلف در بدن هستند.مصرف پسته باعث جلوگیری از لخته شدن خون در رگ ها و قلب میشود. پسته برای افرادی که رژیم دارند بسیار مناسب است پسته دارای کالری کم و پروتئین زیاد است و مصرف آن به کنترل وزن کمک میکند.

مصرف پسته باعث جلوگیری از بروز بیماری ماکولا میشود. ماکولا یک بیماری است که در سالمندان شایع است. مصرف پسته به بهبود هضم غذا کمک میکند. پسته به جذب آهن در بدن کمک میکند و تعداد هموگلوبین های خون را زیاد میکند.و با افزایش هموگلوبین ها به جریان بهتر خون کمک میکند.

خرید اینترنتی کره پسته

خرید کره پسته مرغوب

پسته نیروی جنسی را افزایش میدهد. مصرف مغز پسته باعث کنترل دیابت میشود. هم چنین به تنظیم فشار خون کمک میکند. پسته خاصیت ضد التهابی دارد و از نورون ها و سلول های عصبی محافظت میکند. روغن پسته برای رشد و تقویت مو بسیار مفید است.این روفن باعث افزایش انعطاف پذیری مو و درمان ریزش مو میشود.

پسته حاوی پروتئین زیاد است و برای افرادی که به دنبال افزایش حجم عضله هایشان هستند مغز پسته در رشد سلول های ماهیچه ای کمک میکند. پروتئین یکی از مواد ضروری در مرحله بارداری است. پس مصرف پسته برای خانم های باردار بسیار مفید است. هم چنین مغز پسته در رشد کودکان بسیار موثر است.

مصرف پسته خطر ابتلا به عفونت را کاهش میدهد. مصرف پسته از یبوست جلوگیری میکند. کره پسته محصولی است که حاصل آسیابب کردن مغز پسته و تهیه پودر پسته است. بهترین نوع پسته برای تهیه کره پسته، پسته ی خام سر بسته است. زیرا از نظر سالم بودن مطمئن تر است. برای تهیه کره پسته، پسته ی بوداده شده و نمکی به هیچ عنوان مناسب نیست. برای تهیه کره پسته پودر پسته را با کمی آب مخلوط میکنیم تا حالت خمیری پیدا کند. گاهی یک طعم دهنده طبیعی مانند هل نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

خواص کره پسته شامل سلامت قلب، افزایش انرژی بدن، درمان دیابت، بهبود گوارش و کنترل وزن است. فسفر موجود در کره پسته باعث افزایش هوش و تقویت حافظه میشود. مرکز تذرو عرضه کننده خلال پسته، پودر پسته، پرک پسته، گرانول پسته، روغن پسته و کره پسته است. برای سفارش محصول مورد نظر با مدیر فروش در تماس باشید.