مرکز تذرو ، محل خرید فرآورده های مغز پسته از جمله خلال پسته، گرانول پسته، پودر پسته و پرک پسته، روغن پسته و کره پسته است. شما میتوانید این محصولات را به صورت اینترنتی از سایت ما خریداری کنید. مقاله زیر در رابطه با انواع فراورده های پسته تنظیم شده است. با ما همراه باشید.

فروش مغز پسته

قیمت فرآورده های پسته

پسته پای ثابت آجیل ایرانی است. پسته به دلیل طعم لذیذ و خواص دارویی و ارزش تغذیه ای که دارد، بسیار محبوب است. در مغز پسته میزان پتاسیم به اندازه یک پرتقال بزرگ است. پسته میوه درختی گرمسیری به نام درخت پسته است. در ایران رفسنجان و استان کرمان مراکز اصلی تولید پسته و صادرات پسته مرغوب در ایران هستند. انواع پسته در ایران عبارتند از : پسته احمدآقایی، پسته فندقی، پسته کله قوچی و پسته اکبری.

مغز پسته خام حاوی انواع کربوهیدرات، پروتئین، ویتامین و چربی های سالم و فیبر میباشد. مغز پسته همچنین غنی از انواع مواد معدنی شامل آهن، پتاسیم، روی، مس و کلسیم است. پسته حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان میباشد که رادیکال های آزاد موجود در بدن را خنثی میکنند. رادیکال های آزاد در بدن ماده ای هستند که اگر خنثی نشوند باعث بروز بیماری های مختلف میشود. مصرف روزانه پسته باعث تقویت قلب و حفاطت از قلب و جلوگیری از بروز بیماری های قلبی میشود.

افرادی که به دنیال رژیم غذایی برای لاغر شدن هستند، بهتر است مقداری مغز پسته را در رژیم غذایی خود جایگزین کنند. زیرا مصرف تعدادی پسته باعث سیری میشود و نیاز به خوردن وعده های سنگین غذایی نیست. بنابراین مصرف مغز پسته وزن را نیز کنترل میکند. مصرف پسته از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. از آنجایی که پسته حاوی مقادیر بالایی از فیبر رژیمی میباشد مصرف آن باعث تقویت سیستم گوارشی و بهبود هاضمه میشود.

خرید اینترنتی کره پسته

خرید اینترنتی کره پسته مرغوب

کره پسته حاصل پودر کردن پسته و برشته کردن آن است. کره پسته حاوی مقدار زیادی آهن است و کم خونی را برطرف میکند. مصرف کره پسته باعث افزایش انرژی و تقویت سلامت عمومی بدن میشود. زمانی که برای خوردن صبحانه عجله دارید خوردن یک قاشق غذا خوری کره پسته انرژی و مواد مغذی کافی را برای فعالیت های روزانه شما مهیا میکند.کره پسته برای تقویت نیروی جنسی و انرژی عمومی بدن مفید است.

کره پسته تمامی خواص پسته از جمله کنترل سطح قند خون سطح فشار خون و سطح کلسترول خون را در خود دارد. کره پسته مانند خود پسته خاصیت ضد التهابی دارد. مصرف کره پسته تمامی مواد مغذی لازم برای بدن را مهیا میکند. مصرف کره پسته باعث حفاظت از نورون ها و عصب ها و سیستم اعصاب بدن میشود. کره پسته مانند مغز پسته حاوی آنتی اکسیدان هاست که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

کره پسته باعث تقویت مغز و ذهن میشود. کره پسته معده را تقویت میکند. کره پسته برای تسکین سرفه مفید است. مصرف کره پسته برای تقویت قلب و آرامش اعصاب مفید است. کره پسته برای باز کردن مجاری کبد بسیار موثر است. بهترین نوع پسته برای تولید کره پسته ، پسته ی دهان بسته است زیرا روغن پسته را در خود ذخیره دارد و هنگام تولید کره پسته نیازی به اضافه کردن روغن دیگری نداریم.

کره پسته حافظه را تقویت میکند و باعث افزایش ضریب هوشی در کودکان و حتی بزرگسالان میشود. کره پسته سریع الجذب است و به راحتی جذب سیستم گوارشی بدن میشود. درون کره پسته نیز مانند خود پسته فسفر و آهن بسیاری وجود دارد. کره پسته را هم میتوان به عنوان میان وعده ای انرژی زا مصرف کرد و هم چنین در وعده صبحانه استفاده نمود.

برای سفارش محصولات پسته از جمله کره پسته، مغز پسته، پرک پسته، گرانول پسته و پودر پسته با مدیر فروش در تماس باشید.