مرکز تذرو، مرکز فروش کره بادام درختی تازه و مرغوب با قیمت مناسب است. برای اطلاع از خواص این محصول و چگونگی تهیه آن مقاله زیر را مطالعه نمایید.

فروش کره بادام درختی

خرید اینترنتی مغز بادام درختی

بادام یکی از اجزای ثابت آجیل ایرانی است. بادام علاوه بر طعم دلچسبی که دارد دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. جالب است بدانید بادام علاوه بر خواص تغذیه ای دارای خواص دارویی و درمانی نیز میباشد. از عصاره بادام برای تولید محصولات زیبایی و سلامت پوست و مو استفاده میشود. بادام حاوی چربی های غیر اشباع و مفید است. مصرف مغز بادام و فرآورده های آن باعث کاهش کلسترول خون میشود. مغز بادام حاوی مقدار زیادی فیبر رژیمی است. این فیبر باعث سم زدایی در بدن میشود. مصرف مغز بادام باعث بهبود عملکرد و تقویت سیستم گوارشی در بدن میشوود. مغز بادام همچنین به پاکسازی لوله گوارش کمک میکند. مصرف مغز بادام به دلیل وجود فیبر از خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ جلوگیری میکند. مصرف مغز بادام همچنین از پیشرفت و رشد سلول های سرطانی سینه جلوگیری میکند.

بادام کلسیم فراوانی را در خود دارد. مصرف بادام از افزایش ناگهانی قند خون پس از مصرف غذا جلوگیری میکند و اینگونه باعث کنترل بیماری دیابت و تنظیم قند خون میشود. مصرف بادام به دلیل وجود کلسیم باعث تقویت بافت استخوانی و دندان ها میشود. بادام باعث تقویت انرژی بدن میشود. اگر از آن دسته از افراد هستید که در طول روز به انرژی زیادی نیاز دارند حتما بادام را در رژیم غذایی خود قرار دهید. بادام حاوی منگنز و مس است که هر دو باعث افزایش انرژی در بدن میشوند. بادام حاوی اسید فولیک است. اسید فولیک نام ماده ای است که از بروز نقص های زایمانی جلوگیری میکند. اسید فولیک باعث رشد کامل و بی نقض جنین در رحم میشود. به همین دلیل مصرف بادام و فرآورده های آن به خانم های باردار به شدت توصیه میشود. مصرف مغز بادام باعث افزایش قدرت مغز میشود. بادام حاوی فنیل آلانین است که مصرف آن باعث بهبود رشد سلول های مغزی و همچنین بهبود واکنش های شیمیایی مغز میشود.

بادام باعث افزایش هموگلوبین خون و افزایش تعداد گلبول های قرمز خون میشود. مغز بادام اینگونه کم خونی را برطرف میکند و از بروز کم خونی جلوگیری میکند. مصرف بادام باعث افزایش احساس سیری میشود و اینگونه از بروز چاقی جلوگیری کرده و باعث کنتل وزن میشود. مغز بادام حاوی پروتئین سالم است که باعث میشود قلب و عروق تقویت شود و از حملات قلبی و بروز سکته قلبی جلوگیری میکند.

فروش کره بادام

قیمت خرید کره بادام درختی

کره بادام زمینی از پودر و آسیاب کردن مغز بادام درختی و برشته کردن آن حاصل میشود. کره بادام درختی مرغوب خالص است و هیچ گونه ناخالصی مانند پوست بادام در آن دیده نمیشود. کره بادام درختی تمام خواص بادام درختی را در خود دارد و یک صبحانه یا یک میان وعده کامل و بسیار مقوی و انرژی زاست. منزیم موجود در کره بادام درختی باعث تقویت سیستم عصبی بدن میشود. همچنین باعث بهبود انقباض عضلات میشود. منیزیم همچنین باعث بهبود سوخت و ساز بدن و تقویت بافت استخوانی بدن میشود.

کره بادام درختی حاوی انتی اکسیدان است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک میکند. آنتی اکسیدان ها با خنثی کردن رادیکال های آزاد از بروز انواع بیماری ها در بدن جلوگیری میکنند. مصرف کره بادام درختی باعث بهبود هضم و متابولیسم بدن میشود. کر ه بادام درختی منبعی از انواع پروتئین ها، ویتامین ها و مواد معدنی و مواد مغذی لازم برای بدن است.

برای خرید مغز بادام و همچنین خرید کره بادام درختی و اطلاع از قیمت این دو محصول شما عزیزان میتوانید با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.