فروش اینترنتی روغن پسته و کره پسته به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت در مرکز تذرو انجام میشود. جهت آشنایی با این دو فرآروده پسته مقاله زیر را مطالعه نمایید.

فروش کره پسته

فروش اینترنتی کره پسته

کره پسته را میتوان به راحت تهیه و مصرف نمود. پسته عضو ثابت آجیل ایرانی  است. میزان پتاسیم موجود در مغز پسته از پرتقال بیشتر است. پسته میوه ی یک درخت گرمسیری است. رفسنجان و کرمان دو قطب پسته تولید و صادرات پسته مرغوب در ایران میباشد. پسته به دلیل داشتن مواد مغذی و طعم لذیذ طرفداران بسیاری دارد.

مغز پسته حاوی آهن است و کم خونی را برطرف میکند. پسته تقویت کننده مغز و حافظه است و سرفه را بهبود میبخشد. خواصی که در اینجا برای پسته بیانن  میشود خواص مغز پسته خام است. توصیه میشود برای بهره برداری از خواص پسته از پسته خام استفاده کنید. پسته معده را تقویت میکند و برای آرامش اعصاب مفید است. از مغز پسته برای باز کردن مجاری کبد استفاده میشود.

پسته برای آرامش قلب و تقویت قلب مفید است. مصرف پسته باعث آرامش اعصاب میشود. پسته برای درمان اسهال مفید است. پسته حاوی انواع ویتامین ها، کربوهیدرات ها و پروتئین ها است همچنین مواد معدنی مورد نیاز بدن را در خود دارد. مغز پسته نیرو ی جنسی را تقویت میکند و برای بالابردن نیروی ایمنی بدن مفید است.

پسته خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. آنتی اکسیدان ها در  بدن رادیکال های آزادی را که باعث بیماری میشوند خنثی میکنند. مصرف پسته به مدیریت وزن کمک میکند. مصر مقدار کمی پسته باعث سیری شده و از خوردن غذای اضافه جلوگیری میکند. به این شکل از بروز چاقی جلوگیری میکند. پسته باعث کمک به هضم بهتر غذا میشود و مصرف آن کم خونی را درمان میکند.جالب است بدانید که مغز پسته باعث تنظیم سطح چربی خون و کلسترول خون میشود. پسته خاصیت ضد التهابی دارد.

فروش کره پسته

خرید کره پسته

کره پسته فرآورده ای مشتق شده از پسته است که از برشته کردن پودر پسته خام تهیه میشود. در برخی از موارد کره پسته از طعم دهنده های طبیعی مانند پودر هل تشکیل شده است. کره پسته ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و به دلیل وجود آهن و فسفر و سایر مواد غذایی در تامین انرژی بدن و تقویت هوش و حافظه بسیار موثر است. کره پسته همچنین گزینه مناسبی برای ورزشکاران و افرادی که روزانه نیاز به انرژی بالایی برای انجام کار های روزانه خود دارند میباشد.

کره پسته تمامی خواص پسته را درون خود دارد. روغنی که در کره پسته وجود دارد فاقد کلسترول است و حاصل خود مغز پسته میباشد. کره پسته یک محصول خمیری شکل است و معمولا در وعده صبحانه مصرف میشود. همچنین کره پسته به عنوان میان وعده یا عصرانه نیز مورد استفاده قرار میگیرد. روغن موجود در کره پسته کاملا طبیعی و فاقد کلسترول میباشد. در تهیه کره پسته از پسته ی در بسته استفاده میشود به این دلیل که روغن پسته در آن باقی مانده باشد.

کره پسته را میتوان همراه با نان یا به تنهایی مصرف کرد. هم چنین میتوان آن را به همراه خوراکی های دیگر مانند بیسکویت میل نمود. از کره پسته میتوان برای تزئین شیرینی، کیک و بستنی استفاده کرد. کره پسته را میتوان در منزل نیز تولید کرد و برای تهیه آن نیا به پسته خام است. پسته های بوداده و نمکی برای تهیه کره پسته مناسب نیست. برای ساختن کره پسته حتما باید از پسته خام استفاده کرد.

برای تولید مغز پسته مغز آن را در مخلوط کن ریخته و و مقداری آب گرم به آن اضافه میکنیم تا حالت خمیری پیدا کند. سپس مقداری عسل را با کمی نمک به ترکیب پسته اضافه میکنیم و آن ها را مخلوط مینماییم. سپس منتظر میمانیم تا مخلوط قوام لازم را پیدا کند. برای تهیه کره پسته آماده میتوانید با مدیریت فروش در تماس باشید.