فروش آنلاین خلال بادام در مرکز فروش محصولات بادام و پسته ی تذرو امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خلال بادام و خواص آن و نحوه سفارش آن با مقاله زیر همراه باشید.

خرید خلال بادام

قیمت و خواص خلال بادام

بادام محصولی مغذی از باغ های درخت بادام است. این فرآورده برای سلامتی و زیبایی مفید و موثر است. با مصرف بادام میتوان با بیماری هایی مانند سرطان و دیابت مبارزه کرد. بادام کلسترول خون را پایین می آورد. در نتیجه از تجمع کلسترول در رگ ها و بروز سکته قلبی جلوگیری میکند.

مصرف بادام به سم زدایی بدن کمک کرده و به هضم بهتر غذا کمک میکند. به دلیل وجود فیبر بالا در بادام، خطر بروز سرطان کاهش می یابد. بادام کلسیم زیاد را در خود دارد. مصرف بادام سطح قند خون را تنظیم میکند.

بادام انرژی زا میباشد و تقویت کننده بدن است. افرادی که در طول روز فعالیت بدنی بالایی دارند بهتر است بادام را در برنامه غذایی خود قرار دهند. یکی از مواد معدنی لازم برای بدن مادران هنگام بارداری اسید فولیک است. اسید فولیک به رشد کامل نوزاد کمک میکند.

بادام حاوی اسید فولیک است که مصرف آن باعث رشد سالم جنین در بدن مادر میشود. مصرف بادام قدرت مغز و حافظه را افزایش میدهد. بادام باعث رشد سلول های مغزی شده و به انجام فرآیند های شیمیایی مغز کمک میکند. مصرف بادام یک اقدام پیشگیرانه برای بروز کم خونی است.

به دلیل وجود کلسیم بالا در بادام، مصرف آن باعث تقویت استخوان ها و دندان ها میشود. بادام از پوکی استخوان جلوگیری میکند. مصرف بادام باعث کنترل وزن مییشود. به دلیل مغذی بودن بادام، مصرف آن باعث میشود فرد احساس سیری کند. بادام باعث افزایش حجم عضلات میشود و از بیماری های قلبی جلوگیری میکند.

خرید خلال بادام

خرید خلال بادام

مغز میوه ی بادام با افزایش تعداد گلبول های قرمز خون کم خونی را درمان میکند. تقویت استخوان ها و دندان ها یکی دیگر از خواص بادام میباشد. بادام به کنترل وزن و حفظ وزن ایده آل کمک میکند. مصرف چند دانه بادام باعث سیری میشود و باتنظیم متابولیسم بدن همراه است.

مصرف بادام باعث جلوگیری از بروز سکته قلبی میشود. بادام قلب و عروق را تقویت میکند. بادام برای سیستم عصبی و عضلات تقویت کننده است. مواد معدنی موجود در بادام نقش مهمی در عملکرد صحیح اعصاب و عضلات ایفا میکند. بادام به تقویت بافت استخوانی کمک میکند.

آنتی اکسیدان های موجود در بادام موجب تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف کره بادام میتواند 30 درصد از ویتامین های روزانه را تامین کند. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید بادام تب را کاهش میدهد. بادام و روغن بادام برای مراقبت از پوست و مو مفید هستند.

از روغن بادام میتوان در ماساژ بهره برد. این روغن به درمان انواع جوش کمک میکند. بادام ضد پیری است و تیرگی زیر چشم را از بین میبرد. همچنین برای رفع چین و چروک صورت روغن بادام مناسب است.بادام برای تقویت و تغذیه مو مفید است. روغن بادام باعث افزایش انعطاف پذیری و رشد موها میشود.

مصرف روغن بادام التهاب پوست سر را از بین میبرد و از سفید شدن زود هنگام موها جلوگیری میکند.

 

کشور هایی که بیشترین میزان تولید و صادرات بادام را در جهان دارند اسپانیا و ایالات متحده آمریکا میباشند. درخت بادام برای رشد به آفتاب و مقدار زیادی آب نیاز دارد. درخت بادام در برابر هوای سرد بسیار آسیب پذیر است.مصرف بادام از بروز بیماری آلزایمر جلوگیری میکند.

مصرف بادام از آسیب رسیدن به رگ ها و قلب جلوگیری میکند و مانع بروز حملات قلبی و مغزی میشود. بادام از چاقی مفرط جلوگیری میکند و به دلیل داشتن کلسیم زیاد برای بافت استخوانی مفید است. در این سایت بادام به صورت خلال شده و بسته بندی شده به مشتری ارائه میشود.

برای تهیه خلال بادام در خانه ابتدا آن را پنج دقیقه در آب جوش قرار میدهند و سپس پوست بادام را گرفته و آن را خلال میکنند. اما در کارخانه ها برای خلال کردن بادام از دستگاه ها استفاده میشود. برای سفارش خلال بادام با مدیر فروش در تماس باشید.