مرکز تذرو، یکی از معتبر ترین مراکز فروش فرآورده های پسته و بادام از جمله کره بادام درختی و کره پسته است. فروش ویژه کره بادام درختی و کره پسته در فروشگاه تذرو انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر با مقاله زیر همراه باشید.

فروش کره بادام

فروش کره بادام درختی

کره بادام درختی از پودر بادام درختی به دست می آید. کره بادام درختی بهترین جایگزین برای کره بادام زمینی است. این محصول چربی های سالم دارد و باعث جلوگیری از بیماری های قلب و عروق و جلوگیری از افزایش کلسترول خون میشود همچنین فشار خون بالا را کاهش میدهد. کره بادام درختی در مقایسه با کره بادام زمینی کالری کمتری دارد، همچنین مقدار مواد مغذی موجود در کره بادام درختی بسیار بیشتر از کره بادام زمینی است. کره بادام درختی منبع غنی از ویتامین ها، فیبر و مواد معدنی است. کلسیم موجود در کره بادام درختی حدود 8 درصد از کلسیم مورد نیاز بدن را تامین میکند.

مصرف کره بادام درختی باعث تقویت مفاصل و استخوان ها و همچنین تقویت دندان ها میشود. اگر جزء افرادی هستید که زیاد لبنیات مصرف نمیکنید، مصرف کره بادام درختی کلسیم مورد نیاز برای بدن شما را تامین میکند و باعث حفظ سلامت استخوان ها کمک میکند. در کره بادام درختی مانند مغز بادام مقدار زیادی منیزیم وجود دارد. این عنصر باعث تنظیم عملکرد بهتر عضلات میشود. قلب نیز یک عضله است که عنصر منیزیم باعث تقویت آن میشود. منیزیم موجود در کره بادام دختی باعث بهبود ریتم و ضربان قلب میشود. کره بادام درختی باعث درست شدن چرخه خواب میشود و برای افرادی که اختلال در خواب دارند مفید است.

فروش کره پسته

خرید کره پسته مرغوب

پسته عضو مهم و پای ثابت در آجیل های ایرانی است. پسته علاوه بر طعم لذیذی که دارد بسیار مقوی بدن است و برای درمان برخی بیماری ها نیز مفید است و خواص دارویی نیز دارد. پسته میزان پتاسیم بالایی دارد و مراکز تولید پسته در ایران استان کرمان و رفسنجان میباشد. پسته با وجود جثه کوچک خود  غنی از انواع مواد مغذی، ویتامین ها، پروتئین ها و انواع مواد معدنی است. کره پسته از پودر پسته ی برشته شده به دست می آید و تمام خواص مغز پسته را در خود دارد. کره پسته آهن لازم برای بدن را در خود دارد و مصرف آن باعث درمان کم خونی میشود.

مغز پسته نیروی جنسی را تقویت میکند. کره پسته تقویت کننده ی ذهن و مغز است. علاوه بر این معده را تقویت میکند. کره پسته برای تقویت و آرامش قلب مفید است و اعصاب را آرام میکند. پسته ی دهان بسته مناسب ترین نوع پسته برای تهیه کره پسته است زیرا روغن طبیعی پسته را در خود حفظ میکند و برای تولید کره پسته همان روغن کافی است. کره پسته بسیار مقوی و انرژی زاست و ارزش غذایی بسیار بالا دارد. وجود مقدار زیادی آهن و فسفر در کره پسته برای افزایش و تقویت حافظه مفید است. کره پسته محصولی کم حجم و سریع الجذب است. یکی از مزایای کره پسته تذرو، اضافه نکردن افزودنی به ترکیب کره پسته است. کره پسته مرکز تذرو کاملا ارگانیک است و هیچ گونه افزودنی ندارد.

کره پسته باعث افزایش حافظه کودکان و افزایش ضریب هوشی در بزرگسالان و کودکان میشود. کره پسته مانند مغز پسته دارای پروبیوتیک های مفید استکه باعث بهبود رشد کودکان و رفع کم خونی میشود. کره پسته حاوی ویتامین های گروه ب، پتاسیم، کلسیم ، فسفر و آهن است. کره پسته مانند مغز پسته دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. از کره پسته میتوان به عنوان صبحانه، میان وعده، با برای تزیین کیک و بستنی استفاده کرد. برای سفارش فرآورده های پسته مانند کره پسته با مدیر فروش در تماس باشید.