مرکز تذرو، بازار خرید فرآورده های مرغوب پسته و بادام با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت میباشد. برای آشنایی با این دو محصول و خواص شگفت انگیر آنها با مقاله زیر همراه باشید.

خرید فرآورده بادام

قیمت فرآورده مغز بادام

بادام هم دارای خواص زیبایی و هم دارای خواص دارویی است. علاوه بر آن مغز بادام حاوی مواد مغذی زیادی است و ارزش غذایی بالایی دارد. بادام کلسترول خون را پایین می آورد. مصرف بادام و فرآورده های حاصل از آن باعث جلوگیری از بروز انواع سرطان و عفونت در بدن میشود. بادام دارای فیبر است. فیبر موجود در بادام باعث سم زدایی در بدن میشود. این فیبر همچنین به پاکسازی سیستم گوارشی کمک میکند. مصرف مغز بادام باعث تقویت لوله گوارشی میشود و از بروز سرطان روده بزرگ جلوگیری میکند. مغز بادام همچنین به دلیل داشتن ویتامین و فلانوئید از رشد و پیشرفت سرطان سینه جلوگیری میکند.بادام حاوی کلسیم است. بنابراین مصرف آن باعث تقویت بافت استخوانی بدن و دندان ها میشود. برای خرید مغز بادام با مدیر فروش در تماس باشید.

بادام باعث جلوگیری از افزایش ناگهانی قند خون پس از خوردن غذا میشود و اینگونه باعث کنترل بیماری دیابت میشود. مصرف بادام سطح قند خون را تثبیت میکند. مغز بادام باعث افزایش انرژی در بدن میشود. یکی از فرآورده های بادام به نام کره بادام درختی انرژی زیادی را به بدن مصرف کننده منتقل میکند. بادام غنی از مس، مننز و ریبوفلاوین است که هر سه در تقویت انرژی بدن موثر هستند. بادام حاوی مقدار زیادی اسید فولیک است. اسید فولیک از بروز نقص های زایمانی جلوگیری میکند. مصرف بادام و فراورده های آن برای خانم های باردار بسیارمفید است. مصرف بادام باعث افزایش قدرت مغز و تقویت حافظه میشود. بادام باعث درمان کم خونی میشود. مصرف بادام باعث کاهش کلسترول خون و جلوگیری از بروز حمله های قلبی میشود.بادام حاوی عنصر منیزیم است. منیزیم موجود در بادام باعث تقویت سیستم عصبی و بهبود در انقباضات عضله ها میشود. مصرف بادام باعث بهبود سوخت و ساز بدن میشود. مغز بادام به دلیل داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی باعث تقویت سیستم ایمنی میشود. از عصاره و روغن بادام برای ساخت و تولید محصولات زیبایی و مراقبت از پوست و مو استفاده میشود.

خرید فراورده پسته

قیمت فرآورده مغز پسته

پسته یکی از اعضای دوست داشتنی آجیل ایرانی است. پسته علاوه بر طعم لذیذ دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است مواد مغذی موجود در مغز پسته میتواند جایگزین مناسبی برای مواد گوشتی باشد. پسته علاوه بر خواص غذایی خواص زیبایی و خواص دارویی نیز دارد. از مغز پسته فرآورده هایی مانند گرانول پسته، کره پسته، پرک پسته، خلال پسته و پودر پسته تولید میشود که تمام آنها تمام خواص پسته را در خود دارند. بنابراین در این جا به تعریف خواص مغز پسته میپردازیم. برای سفارش فرآورده های پسته و همچنین خرید مغز پسته با مدیر فروش مرکز تذرو در تماس باشید.

پسته حاوی انواع ویتامین، انواع کربوهیدرات و انواع پروتئین و مواد معدنی مورد نیاز برای بدن است.. مصرف پسته باعث تقویت سیستم ایمنی میشود زیرا مغز پسته مانند مغز بادام حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است. مصرف مغز پسته باعث بهبود سلامت قلب میشود . مصرف پسته از بروز سرطان و بیماری های قلبی جلوگیری میکند. مصرف مغز پسته از ایجاد لخته های خونی در قلب و مغز یا رگ ها جلوگیری میکند. مغز پسته از بروز بیماری ماکولا در سالمندان جلوگیری میکند. مغز پسته به بهبود هضم کمک میکند و با کمک به جذب آهن باعث درمان کم خونی میشود. پسته باعث تقویت قوای جنسی میشودپسته خاصیت ضد التهابی دارد و باعث درمان هر گونه التهاب در هر قسمت از بدن جلوگیری میکند. برای سفارش مغز پسته با مدیر فروش در تماس باشید.