فروش فرآورده های پسته و بادام و روغن پسته و بادام در مرکز تذرو، فروشگاه اینترنتی محصولات بادام و پسته انجام میشود. ما به عرضه پرک پسته و بادام، خلال بادام و خلال پسته، گرانول پسته و روغن آنها میپردازیم در این مقاله میخواهیم به شما در شناخت خواص بادام و پسته کمک کنیم. باما همراه باشید.

قیمت خلال بادام

خواص مغز بادام

بادام یکی از اعضای ثابت آجیل است. این محصول میوه  درخت بادام است و خواص زیبایی و تغذیه ای فراوانی دارد. مغز بادام حاوی مواد مغذی ضروری برای بدن است. مصرف مغز بادام کلسترول خون را کاهش میدهد. این محصول باعث مقاوم شدن بدن در برابر بسیاری از بیماری ها میشود. در مغز بادام مقداری فیبر وجود دارد که باعث میشود مصرف بادام بدن را سم زدایی کند.

بادام حاوی فلانوئید ها و ویتامین هاست که از رشد سلول های سرطانی جلوگیری میکند. مصرف مغز بادام باعث تنظیم سطح قند خون و کنترل دیابت میشود و انرژی بدن را تامین میکند. بادام حاوی اسید فولیک است. مصرف اسید فولیک در دوران بارداری از ناقص شدن جنین در هنگام رشد جلوگیری میکند. در حقیقت مصرف بادام باعث رشد کامل جنین در هنگام بارداری میشود

با مصرف بادام قدرت مغز با تقویت سلول های مغزی بالا میرود. بادام دارای فنیل آلانین است و به انجام صحیح فرآیند های مغزی کمک میکند. بادام که منبع غنی از مس، آهن و ویتامین است، باعث میشود هموگلوبین خون کافی بوده و از کم خونی جلوگیری شود. بادام کلسیم بالایی دارد و باعث تقویت استخوان ها و دندان ها میشود.

مصرف تعداد کمی بادام از بروز گرسنگی جلوگیری میکند و از این طریق وزن را کنترل میکند. مغز بادام باعث جلوگیری از بیماری های قلبی میشود. در مغز بادام منیزیم وجود دارد که باعث تقویت سیستم عصبی میشود و انقباضات عضلانی را پشتیبانی میکند. همچنین بادام باعث سوخت و ساز بهتر بدن میشود و بافت استخوانی را تقویت میکند.

بادام حاوی آنتی اکسیدان ها میباشد. آنتی اکسیدان ها وظیفه خنثی کردن رادیکال های آزاد را در بدن دارند. رادیکال های آزاد در بدن عامل بروز بیماری هستند. مصرف بادام به هضم بهتر کمک میکند و مشکل هضم گوشت را کاهش میدهد. مصرف بادام باعث جلوگیری از بروز سرطان ها میشود.

خلال بادام و پسته

خواص مغز پسته

پسته پای ثابت آجیل ایرانی است و علاوه بر طعم لذیذی که دارد خواص بسیار مفیدی نیز دارد. این محصول میوه درخت پسته در نقاط گرمسیری است. در ایران چهار نوع پسته با عناوین پسته احمد آقایی، پسته فندقی، پسته کله قوچی و گسته اکبری وجود دارد. پسته حاوی انواع کربوهیدرات ها، پروتئین ها، اسید های آمینه، چربی های مفید و فیبر های رژیمی است.

پسته غنی از انواع مواد معدنی از جمله پتاسیم، آهن، کلسیم، روی، مس و سدیم است. همچنین حاوی انواع ویتامین های مفید برای بدن است. پسته تقویت کننده مغز است و معده را تقویت میکند. خوردن مغز پسته باعث تقویت نیروی جنسی میشود. این محصول باعث تقویت قلب و ارامش اعصاب میشود. مغز پسته برای پاکسازی مجاری کبد مفید است.

پسته خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد. این باعث تقویت سیستم ایمنی در بدن میشود. مصرف پسته باعث بهبود سلامت قلب و عروق میشود. مصرف پسته باعث مدیریت وزن میشود و از چاقی جلوگیری میکند. مصرف پسته به جذب آهن در بدن کمک میکند و از کم خونی جلوگیری میکند. مغز پسته قند خون را تنظیم میکند و خاصیت ضد التهابی دارد. محافظت از نورون ها و عصب ها یکی دیگر از خواص پسته میباشد.

پسته علاوه بر خواص تغذیه از برای زیبایی پوست و مو نیز مفید است. برای سفارش فرآورده های پسته و بادام با مدیر فروش در تماس باشید.